28 marca 2024, Czwartek

Operator maszyn produkcyjnych ze znajomością obsługi wózka podnośnikowego

Ogłoszenie nieaktualne

Laichingen

Codziennie nowe propozycje pracy w Norwegii, Anglii, Niemczech umieszczone są na stronie www.pgra.pl.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy - Laichingen (między Ulm a Stuttgartem)
Nr ref.: OPER/GER/0714

OPIS STANOWISKA:

obsługa maszyn do obróbki materiałów będących pokryciem mebli i podłóg, służących do udoskonalania powierzchni drewnianych (jak okleiny, papiery dekoracyjne itp.),
wkładanie oraz wyjmowanie części z maszyn obrabiających,
wymiana rolek papieru,
pakowanie,
obsługa wózka podnośnikowego.

WYMAGANIA:

dobra znajomość języka niemieckiego,
znajomość obsługi wózka podnośnikowego,
doświadczenie w pracy produkcyjnej przy obsłudze maszyn,
prawo jazdy oraz własny samochód,
mile widziane: uprawnienia na wózek widłowy i wyuczony zawód w branży stolarskiej lub metalowej.

OFERUJEMY:

umowę o pracę na niemieckich warunkach,
pracę na dłuższy czas,
bezpłatne zakwaterowanie,
zarobki w granicach 1200-1400 euro netto,
pomoc w podjęciu pracy za granicą,
pracę 3-4 zmianową w systemie: 3 tygodnie pracy, 1 tydzień wolny.

Osoby zainteresowane pracą na powyższym stanowisku lub podobnym przy kolejnych rekrutacjach proszone są o przesyłanie CV w języku niemieckim na adres e-mailowy wraz z numerem referencyjnym w tytule wiadomości.

Agencja Zatrudnienia Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. (nr cert. 136)
30-212 Kraków, ul. Królowej Jadwigi 160
Tel.: 12 425 00 41
E-mail: rekrutacja.kielbik@trenkwalder.com.pl

Codziennie nowe oferty zatrudnienia w Norwegii, Anglii, Niemczech na stronie www.pgra.pl.

PGRA

ID Oferty:36699
Pracodawca: PGRA
Miejsce pracy:Laichingen, Niemcy
Branża: Produkcja
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:10
Data ważności:2014-12-31