19 kwietnia 2024, Piątek

Zobacz podobną ofertę

Operator maszyn rozlewających

Ogłoszenie nieaktualne

Bayern

Codziennie aktualne propozycje zatrudnienia w Norwegii, Anglii, Niemczech umieszczone są na stronie www.pgra.pl.

Trenkwalder jest jednym z liderów na polskim rynku usług HR, realizującym liczne projekty w zakresie pracy stałej, tymczasowej i outsourcingu.

Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG z obrotem powyżej 1 miliarda euro. Grupa Trenkwalder jest jedną z wiodących agencji pracy w Europie, zatrudnia ponad 70 000 pracowników i ma ponad 300 biur w 18 krajach Europy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i najlepszym specjalistom w branży, Trenkwalder zdobywa zaufanie coraz liczniejszej rzeszy zatrudnionych kandydatów oraz zadowolonych klientów.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Operator maszyn rozlewających ze znajomością języka niemieckiego

Miejsce pracy: Niemcy, Bayern

nr ref.: MASZ/GER/0714

OBOWIĄZKI:
• obsługa i nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem maszyn rozlewających,
• czyszczenie i drobne naprawy urządzeń,
• kontrola jakości,
• inspekcje.

WYMAGANIA:
• dobra znajomość języka niemieckiego,
• doświadczenie na produkcji przy obsłudze maszyn przemysłowych,
• prawo jazdy oraz własny samochód mile widziane,
• gotowość do pracy zmianowej.

OFERUJEMY:
• umowę o pracę na niemieckich warunkach,
• atrakcyjne wynagrodzenie uwarunkowane wykształceniem i doświadczeniem,
• zapewnione i opłacone zakwaterowanie,
• pomoc w podjęciu pracy za granicą.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w języku niemieckim na adres e-mail. W temacie wiadomości proszę wpisać nr referencyjny ogłoszenia i nazwę stanowiska.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi osobami w momencie pojawienia się konkretnego zlecenia.

Agencja Zatrudnienia Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. (nr cert. 136)

30-212 Kraków, ul. Królowej Jadwigi 160
Tel. 12 425 00 41
E-mail: rekrutacja.kielbik@trenkwalder.com.pl

Każdego dnia oferty pracy w Anglii, Niemczech, Norwegii znajdziesz na www.pgra.pl.

PGRA

ID Oferty:37016
Pracodawca: PGRA
Miejsce pracy:Bayern, Niemcy
Branża: Praca fizyczna
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:10
Data ważności:2014-11-30