24 kwietnia 2024, Środa

Zobacz podobną ofertę

Operator Prasy Krawędziowej CNC

Ogłoszenie nieaktualne

NIEMCY

NIEMCY - Operator Prasy Krawędziowej CNC

POGOTOWIE PRACY W NIEMCZECH (SILVERHAND)

- potrzebujesz pomocy?
- straciłeś właśnie pracę?
- skończyły się zlecenia?
- nie odpowiadają Ci warunki zatrudnienia lub zakwaterowania?
- chcesz zmienić pracę na lepszą?

Pomożemy Ci!
Jesteśmy w pobliżu każdego większego miasta w Niemczech.

Zadzwoń: +48 697 317 027, + 48 785 624 599
Skype: silverhand.natalia
Skype: silverhand.agnieszka

Mamy dla Ciebie rozwiązanie! Zgłoś się do nas telefonicznie bądź wyślij CV na adres mailowy, znajdziemy dla Ciebie odpowiednią pracę w Niemczech od Zaraz!

Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy osób na stanowisko:

Operator Prasy Krawędziowej CNC TRUMPF

Ingolstadt, Niemcy
Nr Ref. OP/Niem/211

Miejsce pracy: Ingolstadt, Niemcy
Data rozpoczęcia: od zaraz

Obowiązki:
- obsługa CNC prasy krawędziowej
- znajomość rysunku technicznego
Wymagania:
- komunikatywna znajomość j. niemieckiego - sprawdzana rozmową telefoniczną przez naszego konsultanta
- wymagane doświadczenie ww. zakresie zadań
Oferta:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- zakwaterowanie gratis
- zaliczki co tydzień
- możliwość pracy w nadgodzinach (jeśli nie ma możliwości informujemy o tym)
- zatrudnienie na warunkach niemieckich
- składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez pracodawcę
- ubezpieczenie dla Pracownika i jego rodziny
- respektowane prawo do urlopu - nasze usługi są bezpłatne
- stały kontakt z biurem w Polsce

Usługa dodatkowa:

Od 20 lat świadczymy również usługi w zakresie rozliczeń podatków niemieckich oraz holenderskich, a także Kindergeld. Zadzwoń i dowiedz się więcej.
Składanie aplikacji:
Zapraszamy do składania aplikacji! Zatrudniamy przez cały czas!
Nie odbieramy telefonów, wyślij SMS, oddzwonimy w ciągu 24H!
SILVERHAND => bezpieczne i satysfakcjonujące zatrudnienie za granicą (certyfikat Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 7822).
Zanim zadzwonisz do nas, wyślij najpierw CV: praca@silverhand.eu
Tel. 697 317 027 Tel. 785 624 599
Skype: silverhand.natalia Skype: silverhand.agnieszka

Więcej aktualnych ofert pracy na naszym FanPage: https://www.facebook.com/praca.silverhand?ref=hl
Zawsze aktualne oferty na stronie internetowej www.silverhand.eu

Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami."

ID Oferty:34012
Pracodawca: SILVERHAND
Miejsce pracy:NIEMCY, Niemcy
Branża: Architektura
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:10
Data ważności:2014-09-09