18 kwietnia 2024, Czwartek

OPERATOR / PROGRAMISTA CNC ze znajomością języka angielskiego/niemieckiego/holenderskiego

Ogłoszenie nieaktualne

Holandia

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy proponującą pracę głównie w Holandii. Poszukujemy pracowników z różnych branż i do różnych prac min. pracowników produkcyjnych, budowlanych, technicznych oraz z branży IT. Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.
Obecnie dla naszego klienta w Holandii poszukujemy osób na stanowisko:

OPERATOR / PROGRAMISTA CNC
ze znajomością języka angielskiego/niemieckiego/holenderskiego

Miejsce pracy: Roosendaal, Cuijk, Rijen, Boxmeer (w zależności od projektu)
Rozpoczęcie pracy: od zaraz!
Oferta pracy na okres min. 6 miesięcy z możliwością przedłużenia.

Obowiązki:
Poszukujemy operatorów/programistów do obsługi maszyn CNC
Tokarki oraz frezarki:
50V Heidenhain – obsługa lub/i programowanie
MAHO Siemens 840D – obsługa lub/i programowanie
CT60 Gildemeister, epl2 – obsługa lub/i programowanie
CTX 400 Heidenhain eletropilot 1190 – obsługa lub/i programowanie
Okuma MacTurn 30 – obsługa lub/i programowanie

Wymagania

doświadczenie w pracy na stanowisku operatora/programisty CNC min. kilka lat
umiejętność programowania maszyn CNC,
min. komunikatywna znajomość języka angielskiego/niemieckiego/holenderskiego (weryfikowana rozmową telefoniczną),
mile widziane doświadczenie w pracy z suwnicami
mile widziane prawo jazdy i własny samochód
dokładność i samodzielność w pracy.

Oferujemy

Stawka: 10 -11 euro netto/h (możliwość negocjacji wynagrodzenia w zależności od posiadanych kwalifikacji)
Ilość godzin pracy: ok 40h/tydz.,
Możliwość pracy w nadgodzinach i w weekendy (dodatkowo płatne)
Praca w systemie zmianowym.

Ubezpieczenie: zapewnia pracodawca - płatne przez pracownika 18,90 euro/tydzień
Zakwaterowanie: zapewnia pracodawca - płatne przez pracownika 70,02 euro/tydzień

Informacje dodatkowe

Zainteresowanych kandydatów prosimy o wysyłanie Cv na adres:holandia@eurowork.net.pl
z dopiskiem ”Operator/Programista CNC”.
Kontakt telefoniczny:322580564.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli w CV:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami!

Agencja Pośrednictwa Pracy Euro Work

ID Oferty:41251
Pracodawca: Agencja Pośrednictwa Pracy Euro Work
Miejsce pracy:Holandia, Holandia
Branża: Produkcja
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:10
Data ważności:2014-12-31