29 marca 2024, Piątek

Zobacz podobną ofertę

Operator wózka widłowego / Magazynier Umowa o pracę

Ogłoszenie nieaktualne

Gdańsk

Agencja Recrew HR ( dawniej WYG HR CONSULTING ) dla jednego z klientów, poszukuje osób na stanowiska:

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO / MAGAZYNIER

Lokalizacja: Kokoszki

Obowiązki:
Praca jako operator wózka widłowego
Załadunek, rozładunek dostaw
Dbanie o porządek na magazynie
Skanowanie produktów

Wymagania

Wymagania:
Dokładność,
Odpowiedzialność,

Dyspozycyjność do pracy w godzinach 6:00-14:00, 14:00- 22:00,
OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - Doświadczenie - min. 2 miesiące pracy na wózkach widłowych plus uprawnienia.

Oferujemy

Oferujemy:
Umowę o pracę,
Pracę od poniedziałku do piątku (wolne weekendy).

Informacje dodatkowe

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV z opisem doświadczenia zawodowego na adres: gdansk@recrewhr.pl w tytule maila wpisując nr ref: OP/04/KOKO

Prosimy o dodanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Recrew Hr Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Recrew Hr Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska w okresie do 1 roku od dnia przesłania C.V.

INFORMACJE OD ADMINISTRATORA DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem Danych Osobowych, jest firma Recrew Hr Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (kontakt: Al. Grunwaldzka 103 A, 80-244 Gdańsk)
Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 (RODO)
Osobie składającej aplikację w procesie rekrutacyjnym przysługuje prawo do treści swoich danych osobowych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Dane osobowe będą przechowywane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez 1 rok od dnia przesłania CV.
Dane osobowe kandydatów nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu.

Recrew Hr Sp. z o.o.

ID Oferty:82224
Pracodawca: Recrew Hr Sp. z o.o.
Miejsce pracy:Gdańsk, Polska
Branża: Praca fizyczna
Rodzaj umowy: Umowa zlecenia
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:2
Data ważności:2018-10-31