26 kwietnia 2024, Piątek

Zobacz podobną ofertę

Opiekun projektu wdrożeniowego

Ogłoszenie nieaktualne

Stare Babice

Nowy, nieautoryzowany pracodawca, prosimy o zachowanie środków ostrożności przy kontakcie z tym pracodawcą!

Celem pracy Opiekuna projektu wdrożeniowego jest wsparcie realizacji aktualnie prowadzonych projektów wdrożeniowo-inwestycyjnych i badawczych, kreowanie samodzielnie i we współpracy z zespołem innowacyjnych rozwiązań technologicznych.
Opis stanowiska:
- osoba będzie odpowiedzialna w szczególności za projekt wdrożeniowy dotyczący produkcji środków chemii gospodarczej,
- kontakt z dostawcami technologii,
- sporządzanie zapytań ofertowych,
- nadzorowanie prac montażowych technologii

Wymagania

Od kandydatów na stanowisko Opiekun projektu wdrożeniowego oczekujemy:
- wykształcenie techniczne, inżynieria produkcji, mechanika,
- znajomość prowadzenia wdrożenia linii produkcyjnej,
- dobra znajomość języka angielskiego.

Dodatkowo:
- aktywności, umiejętności kreowania własnych pomysłów badawczych i prezentowania swoich koncepcji, umiejętności dzielenia się wiedzą w sposób jasny,
- chęci do nauki i rozwoju oraz zdobywania doświadczenia przy realizacji dużych projektów,
- dobra znajomość technicznego języka niemieckiego.
- kontakty z dostawcami technologii

Oferujemy

Oferujemy pracę na pełen etat, możliwość awansu i rozwoju w ramach firmy, stabilne zatrudnienie i komfortowe warunki pracy, możliwość korzystania ze szkoleń i międzynarodowych konferencji, indywidualnego programu rozwoju.

Informacje dodatkowe

Na rozmowie kwalifikacyjnej należy kreatywnie i zrozumiale, a także z dbałością o szczegóły przedstawić innowacyjny pomysł na przebieg procesu produkcji dla jednej z wybranych technologii. Do wyboru:
- produkcja proszku do prania, lub
- produkcja płynu do prania, lub
- produkcja tabletek do zmywarki.

Narzędzia pomocnicze np. rysunki, schematy czy wykresy proszę przygotować na spotkanie według własnego uznania. Im więcej pomysłów, tym lepiej! Wypowiedź/prezentacja przewidziana jest maksymalnie na 7 minut. Do dyspozycji kandydatów przygotowany zostanie komputer z programem Power Point, projektor.

Zgłoszenia (CV wraz z listem motywacyjnym) prosimy przesyłać na adres: innowacje@grupapbi.pl, w tytule wpisując „REK_WDR” Zgłoszenia inaczej zatytułowane nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji.

ID Oferty:44074
Pracodawca: PBI Usługi
Miejsce pracy:Stare Babice, Polska
Branża: Badania i rozwój
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Ilość wakatów:1
Data ważności:2015-03-31