28 marca 2024, Czwartek

Zobacz podobną ofertę

OPiekunka do Pana, Niemcy, Villingen-Schwenningen

Ogłoszenie nieaktualne

Villingen-Schwenningen

EuropaPflege, jako agencja zatrudnienia oferuje legalną pracę osobom chętnym do pracy na stanowisku:

OPIEKUNKA DO PANA

Miejsce wykonywania pracy – Niemcy, okolice Villingen-Schwenningen

Jesteś osobą odpowiedzialną i empatyczną? Znasz w stopniu komunikatywnym język niemiecki?

Poszukujemy opiekunki dla 86-letniego pana, mieszkającej okolicach Stuttgartu.
Podopieczny mieszka sam w jednorodzinnym domu, cierpi na niewydolność serca, częściową inkontynencje, zwłóknienie płuc. Pan jest sprawny umysłowo.
Na zleceniu do dyspozycji opiekunki internet i własna łazienka.
Wymagana dobra znajomość języka niemieckiego i prawo jazdy.
Zlecenie od 16 czerwca na 4 tygodnie!

Stawka: 1300 Euro!

Obowiązki:
- pomoc podopiecznemu przy codziennych czynnościach (kąpiel, toaleta, spożywanie posiłków)
- proste prace związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego (zakupy, sprzątanie, gotowanie)

Wymagania

Wymagania:

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie w opiece nad osobą starszą i/lub gotowość do świadczenia pomocy osobie starszej
- odpowiedzialność, życzliwość i cierpliwość

Oferujemy

Oferujemy:

- atrakcyjne i uczciwe wynagrodzenie, uzależnione od znajomości języka i kwalifikacji
- legalne zatrudnienie przez polską agencję zatrudnienia
- bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
- organizację wyjazdu do i z Niemiec oraz pokrycie jego kosztów
- ubezpieczenie na terenie Polski oraz Niemiec (druk A1, karta EKUZ)
- odprowadzenie składek na ubezpieczenie społeczne
- wypłatę wynagrodzenia do 10. każdego miesiąca w EUR lub PLN
- stałą opiekę koordynatora i możliwość ciągłego kontaktu z firmą podczas pobytu w Niemczech
- indywidualne podejście do potrzeb i oczekiwań kandydatów

Informacje dodatkowe

Jak aplikować:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres: opieka@europajob.pl z dopiskiem “opiekunka/opiekun osób starszych” w tytule wiadomości.

W CV proszę umieścić klauzulę o Ochronie Danych Osobowych. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

W razie pytań można się z nami kontaktować również telefonicznie – wysyłając SMS o treści „opiekun” lub „opiekunka” pod numer: 504393452 lub 517718827 – oddzwonimy.

Opis firmy:

EuropaPflege to firma aktywnie działająca w branży opieki. W związku z rosnącym zapotrzebowaniem na fachową opiekę dla naszych zagranicznych klientów, poszukujemy wykwalifikowanego personelu, który zapewni starszym osobom troskliwą opiekę i towarzystwo u schyłku ich życia.

W CV umieść klauzulę:
,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez EuropaPflege 24 Sp.K moich
danych osobowych zawartych w ogłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa, np. mój wizerunek, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. moje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa oraz Zgadzam się na przetwarzanie przez EuropaPflege 24 Sp.k moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez EuropaPflege 24 Sp.K.”

EuropaJob

ID Oferty:79249
Pracodawca: EuropaJob
Miejsce pracy:Villingen-Schwenningen, Niemcy
Branża: Inne
Rodzaj umowy: Umowa zlecenia
Ilość wakatów:1
Data ważności:2018-06-30