20 kwietnia 2024, Sobota

Zobacz podobną ofertę

Opiekunka do Pani Reubling ok. Monachium

Ogłoszenie nieaktualne

Reubling

Poszukujemy Panią ze znajomością języka niemieckiego do pracy w opiece.
OPIS PODOPIECZNEJ: Pani ze średnią demencją, inkontynencją moczu, depresją, samotna. Porusza się z pomocą, ryzyko upadku, pomaga w transferach. Dezorientacja co do czasu, zaburzony rytm dnia i nocy. Mocno ograniczony słuch. Praca w nocy, kilka razy wyjścia do toalety. Pani ma silny charakter, spokojna i miła.
WARUNKI POBYTOWE: Pani mieszka w domu jednorodzinnym 85m2, 3 pokoje, wieś. Do komunikacji miejskiej 10min pieszo, do sklepu 10 min pieszo.
DLA OPIEKUNKI: pokój, około 20m2, na piętrze nad podopieczną, TV, łazienka
OBOWIĄZKI: pomoc higienie ciała, czynnościach toaletowych, higienie intymnej, przy ubieraniu i rozbieraniu. Przypominanie o lekach. Gotowanie (dla 2 osób w tym opiekunka).
TERMIN ROZPOCZĘCIA PRACY: ok. 16.02.2018

Wymagania

OPIEKUNKA: kobieta, 40-50lat, średnie doświadczenie, niepaląca, opiekuńcza, empatyczna.

Oferujemy

Naszym Opiekunkom oferujemy :
- sprawdzone oferty
-legalne i bezpieczne wyjazdy do pracy
-atrakcyjne zarobki, adekwatnie do umiejętności
- gwarancja terminowych wypłat wynagrodzenia
-opłacanie składek ZUS- średnia krajowa
-dodatkowe ubezpieczenie na wypadek choroby w Niemczech
-pełną organizację i pokrycie kosztów podróży do i z Niemiec

Zapraszamy do kontaktu: Curaform 24 Tel.: 32 33-93-106,-107 ; 530 074 204
mail: m.laskowska@curaform.pl

ID Oferty:75869
Pracodawca: Curaform
Miejsce pracy:Reubling, Niemcy
Branża: Praca fizyczna
Rodzaj umowy: Umowa zlecenia
Ilość wakatów:1
Data ważności:2018-02-16