19 kwietnia 2024, Piątek

Zobacz podobną ofertę

Opiekunka do Pani w ok. Monachium - 259

Ogłoszenie nieaktualne

Monachium

Poszukujemy Panią ze znajomością języka niemieckiego do pracy w opiece. OPIS PODOPIECZNEJ: Pani 90 lat , 40 kg, 170 cm, wymaga pomocy przy chodzeniu, ryzyko upadku, porusza się o lasce lub rolatorze, Samodzielna, wymaga motywacji, czasami pomoc przy wstawaniu z łóżka. W toalecie samodzielna. Przy czynnościach higienicznych częściowo potrzebna pomoc. Wymagana pomoc przy ubieraniu. Lubi psy, politykę, literaturę.

Warunki pobytowe: Pani mieszka w domu jednorodzinnym. DLA OPIEKUNKI: pokój 20m2 na 1 piętrze, TV, toaleta, Internet , flatrate.
OBOWIĄZKI: pomoc w pielęgnacji ciała, w ubieraniu i rozbieraniu się. Gotowanie, pranie, prasowanie. Motywowanie podopiecznej. Sporadycznie karmienie psów (nie trzeba ich wyprowadzać).

LOKALIZACJA: Inning ok. München
TERMIN ROZPOCZĘCIA PRACY: 14.05.2016.

Zapraszamy do kontaktu: Curaform sp.z o.o. Gliwice
Tel.: 32 33-93-106,-107 ; 530 074 204
mail: m.laskowska@curaform.pl

Wymagania

Wymagania: kobieta, niepaląca, komunikatywna znajomość języka

Oferujemy

Naszym Opiekunkom oferujemy :
-legalne i bezpieczne wyjazdy do pracy
-atrakcyjne zarobki, premie świąteczne
- gwarancja terminowych wypłat wynagrodzenia
- składki do ZUS od średniej krajowej
-pełną organizację i pokrycie kosztów podróży do i z Niemiec

ID Oferty:55439
Pracodawca: Curaform
Miejsce pracy:Monachium, Niemcy
Branża: Praca fizyczna
Rodzaj umowy: Umowa zlecenia
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:2
Data ważności:2016-05-17