24 kwietnia 2024, Środa

Zobacz podobną ofertę

Opiekunka do Pani w ok. Oldenburga - 267

Ogłoszenie nieaktualne

Oldenburg

Poszukujemy Panią ze znajomością języka niemieckiego do pracy w opiece. OPIS PODOPIECZNEJ: Pani 74 lata, 59 kg,152 cm , Pani jest porusza się na wózku, potrzebuje wsparcia przy transferze ale współpracuje. Choruje na Stwardnienie Zanikowe Boczne. Umysłowo jest sprawna. Jest osobą spokojną, towarzyską i rodzinną. Lubi grać w gry towarzyskie, jeździć autem na wycieczki. Praca w nocy – co drugą noc na przemian z córką - pomoc w pójściu do toalety.
Warunki pobytowe: Pani mieszka w domu jednorodzinnym + 2 osoby . DLA OPIEKUNKI: pokój na poddaszu, Internet, telewizor, Flatrate.
OBOWIĄZKI: pomoc przy pójściu do toalety, całkowite wsparcie przy czynnościach higienicznych i pielęgnacji ciała, wsparcie przy jedzeniu i piciu, ubieraniu i rozbieraniu, gotowanie (łącznie dla 4 osób - w tym opiekunka), zmiana i pranie pościeli .

LOKALIZACJA: Wardenburg ( ok. 10 km Oldenburg)
TERMIN ROZPOCZĘCIA PRACY: ok. 15.05.2016.

Zapraszamy do kontaktu: Curaform sp.z o.o. Gliwice Tel.: 32 33-93-106,-107 ; 530 074 204
mail: m.laskowska@curaform.pl

Wymagania

Wymagania: kobieta, 40- 50 lat, z prawem jazdy, niepaląca, z komunikatywną znajomością języka niemieckiego.

Oferujemy

Naszym Opiekunkom oferujemy :
• sprawdzone oferty i legalne zatrudnienie
• atrakcyjne zarobki
• premie świąteczne i inne
• gwarancja terminowych wypłat wynagrodzenia
• pełną organizację i pokrycie kosztów podróży do i z Niemiec
• zakwaterowanie i wyżywienie w domu Podopiecznego
• całkowity brak opłat za znalezienie pracy

ID Oferty:55441
Pracodawca: Curaform
Miejsce pracy:Oldenburg, Niemcy
Branża: Praca fizyczna
Rodzaj umowy: Umowa zlecenia
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:2
Data ważności:2016-05-17