20 kwietnia 2024, Sobota

Zobacz podobną ofertę

Opiekunka do samotnej pani z ok. Essen od 22.11 na 2 m-ce

Ogłoszenie nieaktualne

Bydgoszcz

Podopieczna ma 91 lat (160 cm wzrostu, 40 kg). Seniorka cierpi na początkowe stadium demencji ( dezorientacja co do czasu i miejsca) i częściową inkontynencję ( nosi pielucho- majtki). Seniorka choruje na osteoporozę i ma problemy z ciśnieniem. Przeszła operację złamanej szyjki kości udowej i w związku z tym ma problemy z poruszaniem się i wspomaga się balkonikiem lub wózkiem inwalidzkim- na długie spacery. Jest osobą komunikatywną, spokojną, miłą i towarzyską. Podopieczna nie lubi czuć się osaczona, chce mieć też czas tylko i wyłącznie dla siebie- lubi oglądać TV i czytać książki.

Obowiązki: Prowadzenie domu: gotowanie, sprzątanie, pranie, prasowanie, podlewanie kwiatów i robienie zakupów. Opieka: pomoc podopiecznej w codziennych czynnościach, przy higienie ciała, ubieraniu, zmiana pielucho- majtek, wspólne spędzanie czasu, jedzenie posiłków i aktywizacja podopiecznej poprzez wspólne spacery i gry.
Praca w nocy może wystąpić sporadycznie. Należy być zawsze gotowym do niesienia pomocy, gdy zajdzie taka potrzeba.

Podopieczna mieszka sama w domu jednorodzinnym z ogrodem w mały mieście.
Możliwość zrobienia zakupów około 10- 15 min drogi na pieszo od miejsca pobytu.
Do podopiecznej przychodzi opieka medyczna.
Córka przyjeżdża do podopiecznej raz w miesiącu na weekend. Syn odwiedza również mamę i pomaga w robieniu zakupów.
Do dyspozycji opiekunki jest pokój z podstawowym wyposażeniem, TV i radiem.
Jest dostęp do Internetu..
Czas wolny to min. 2 godziny dziennie, do ustalenia z rodziną. Podopieczna można zostać sama w domu podczas przerwy.

Wymagania: komunikatywna znajomość języka niemieckiego, osoba niepaląca, gotowość do wyjazdu 21.11 na 2 m-ce

Tel. kom. 886-421-295, Tel. (22)-299-77-90
e-mail: agnieszka.blachowska@herz24.pl

ID Oferty:72921
Pracodawca: Herz24
Miejsce pracy:Bydgoszcz, Niemcy
Branża: Inne
Rodzaj umowy: Umowa zlecenia
Ilość wakatów:1
Data ważności:2017-11-30