19 kwietnia 2024, Piątek

Opiekunka do samotnej seniorki z ok. Monachium od 7.12 na 1 m-c

Ogłoszenie nieaktualne

Bydgoszcz

Pani ma 95 lat (80 kg, 165 cm wzrostu). Cierpi na inkontynencję, demencję, ma problemy z sercem, porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego lub balkonika, ma problemy ze wzrokiem. Podopieczna jest osobą świadomą i komunikatywną.
Praca w nocy na chwilę obecną nie występuje, trzeba jednak być przygotowanym do niesienia pomocy, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Obowiązki: Prowadzenie domu: pomoc w codziennych czynnościach, gotowanie, zakupy, pranie, prasowanie, podlewanie kwiatków w ogrodzie. Opieka: pomoc w codziennych czynnościach: pielęgnacja ciała, mycie, ubieranie, pomoc w dojściu do toalety, towarzyszenie podczas spacerów, aktywne spędzanie wolnego czasu: rozmowy, gry towarzyskie.

Podopieczna mieszka sama w domu o powierzchni 140 m2 w Baldham (ok. Monachium).
Rodzina odwiedza podopieczną regularnie.
Opieka medyczna przyjeżdża: rano myje podopieczną, a wieczorem kontroluje przyjęcie leków. Do dyspozycji opiekunki jest pokój ze standardowym wyposażeniem.
Czas wolny: 2 x po ½ dnia w tygodniu. Zapewniony jest dostęp do Internetu.

Wymagania: dobra znajomość języka niemieckiego, osoba niepaląca, gotowość do wyjazdu 6.12 na 1 miesiąc.

KONTAKT:
Tel. kom. 886-421-295, Tel. (22)-299-77-90
e-mail: agnieszka.blachowska@herz24.pl

ID Oferty:61886
Pracodawca: Herz24
Miejsce pracy:Bydgoszcz, Niemcy
Branża: Inne
Rodzaj umowy: Umowa zlecenia
Ilość wakatów:1
Data ważności:2016-12-17