29 marca 2024, Piątek

Opiekunka od zaraz na 6 tyg. do samotnej seniorki w Bad Wörishofen

Ogłoszenie nieaktualne

Poznań

Podopieczna ma 82 lata (156 cm wzrostu, 56 kg). Ma zatwierdzoną Pflegestufe 2. W przeszłości przeszła wylew i jest lewostronnie sparaliżowana ( prawa strona całkiem sprawna), cierpi na zaburzenia rytmu serca, inkontynencję (nosi pieluchomajtki) i porusza się na wózku inwalidzkim. Seniorka jest odżywiana przez sondę, ma założony cewnik. Pani jest osobą miłą. Z zawodu jest krawcową. Lubi oglądać telewizję i czytać gazety.

Obowiązki: Prowadzenie domu: gotowanie, sprzątanie, pranie, prasowanie, robienie zakupów, lekkie prace ogrodowe. Opieka: pomoc w codziennych czynnościach związanych z higieną ciała i ubieraniem, transfer z wózka na łóżko, wspólne spędzaniu czasu z podopieczną, pomoc w przyjmowaniu posiłków- karmienie przez sondę, aktywizacja podopiecznej.

Podopieczna budzi się sporadycznie w nocy (bierze tabletki nasenne). Należy być gotowym do niesienia pomocy gdy zajdzie taka potrzeba.

Podopieczna mieszka sama w domu jednorodzinnym z ogrodem w Bad Wörishofen.
Możliwość zrobienia zakupów jest 10 minut drogi pieszo od domu.
Seniorka ma kotka, którym również należy się zająć.
W domu jest łóżko pielęgnacyjne, wózek inwalidzki, krzesło toaletowe i prysznicowe.
Podopieczna jest pod stałą opieką różnych lekarzy, np.: psychologa, logopedy i fizjoterapeuty, którzy przychodzą do niej do domu.
Rodzina odwiedza podopieczną.
Opiekunka ma do dyspozycji dwa pokoje, oddzielną łazienkę i dostęp do Internetu.
Czas wolny min. 2- 3h dziennie.

Wymagania: mocna komunikatywna znajomość języka niemieckiego, gotowość do wyjazdu 14.12 na 6 tyg.

Kontakt:
Tel. kom. 886-421-295, Tel. (22)-299-77-90
e-mail: agnieszka.blachowska@herz24.pl

ID Oferty:62337
Pracodawca: Herz24
Miejsce pracy:Poznań, Niemcy
Branża: Inne
Rodzaj umowy: Umowa zlecenia
Ilość wakatów:1
Data ważności:2016-12-31