28 marca 2024, Czwartek

Zobacz podobną ofertę

Pakowacz - pracownik magazynu

Ogłoszenie nieaktualne

Gernsheim

Dla naszego klienta, firmy niemieckiej zajmującej się dystrybucją zabawek, a także urządzeń dla dzieci, odzieży i obuwia dziecięcego, odzieży ciążowej, poszukujemy Kandydatów/tek zainteresowany pracą na stanowisku:

Pakowacz – pracownik magazynu

Miejsce pracy: okolice Frankfurtu nad Menem – Niemcy

Zakres obowiązków:
- Praca w magazynie zabawek i artykułów dziecięcych, w tym m.in.:
- kompletowanie i zbieranie zamówień,
- kontrola dostaw do magazynu,
- pakowanie zabawek oraz innych artykułów dziecięcych
- praca ze skanerem: skanowanie, metkowanie artykułów,
- sortowanie towarów na podstawie etykiet, porównywanie etykiet z numerami ID kartonów,
- komisjonowanie i układanie produktów na regałach w magazynie,
- zgłaszanie błędów.

Wymagania

Wymagania:
- wykształcenie minimum zawodowe,
- znajomość j.niemieckiego na poziomie minimum komunikatywnym – warunek konieczny,
- mile widziane uprawnienia na wózki widłowe,
- prawo jazdy kat.B oraz własny samochód – będą dodatkowym atutem,
-chęć do pracy „od zaraz”,
- zaangażowanie i motywacja do pracy.

Oferujemy

W CBSbutler proponujemy zatrudnienie na pełnych niemieckich warunkach. Wszyscy pracownicy otrzymują umowę o pracę ze stałą godzinową stawką podstawową brutto od której zostaną zapłacone wszelkie składki w Niemczech. Gwarantuje to dostęp do wysokiego standardu świadczeń socjalnych oraz opieki medycznej. Zapewniamy również pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem, znalezieniem zakwaterowania w Niemczech oraz opiekę polskojęzycznego koordynatora.

Informacje dodatkowe

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na adres ksurowiecki@cbsbutler.de lub kontakt telefoniczny: 0048 532 138 258

ID Oferty:40221
Pracodawca: CBSbutler
Miejsce pracy:Gernsheim, Niemcy
Branża: Praca fizyczna
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:15
Data ważności:2014-12-31