25 kwietnia 2024, Czwartek

Zobacz podobną ofertę

Pakowacz / Pracownik produkcji

Ogłoszenie nieaktualne

Gościno

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników tymczasowych. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

PAKOWACZ - PRACOWNIK PRODUKCJI
Miejsce pracy: Gościno k. Kołobrzegu
Oferta skierowana jest do osób zamieszkałych w Gościnie lub okolicach.

Zadania:
- pakowanie produktów gotowych oraz ich przygotowywanie do przejęcia przez magazyn,
- prace pomocnicze w dziale produkcji oraz w magazynie.

Wymagania

- aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna (produkcja spożywcza),
- mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- gotowość do podjęcia pracy zmianowej,
- mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
- dokładność,
- umiejętność organizacji pracy,
- umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

- możliwość podjęcia pracy od zaraz,
- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
- regularne wypłaty w terminie,
- przyjazną atmosferę pracy.

Informacje dodatkowe

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres praca.szczecin@gigroup.com z dopiskiem „pakowacz Gościno” w temacie wiadomości.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez firmę GI Group Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Sobieskiego 11 danych osobowych do celów związanych z procesem rekrutacji oraz udostępnianie danych potencjalnym pracodawcom w ramach prowadzonych procesów rekrutacji zgodnie Ustawą z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.) o Ochronie Danych Osobowych. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, ich poprawiania oraz usunięcia."

ID Oferty:32964
Pracodawca: Gi Group Sp. z o. o.
Miejsce pracy:Gościno, Polska
Branża: Praca fizyczna
Rodzaj umowy: Umowa zlecenia
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:5
Data ważności:2014-05-31