20 kwietnia 2024, Sobota

Zobacz podobną ofertę

Pakowanie kosmetyków

Ogłoszenie nieaktualne

Niemcz

Codziennie nowe ofert pracy w Anglii, Niemczech, Norwegii www.pgra.pl.

Obecnie dla naszego niemieckiego klienta międzynarodowej firmy kosmetycznej poszukujemy osób do pracy na stanowisku: Pakowacz kosmetyków (Niemcy)

Obowiązki:
- Pakowanie, paletowanie, konfekcjonowanie,
- Prace ze skanerem,
- Prace pomocnicze na magazynie.

Wymagania:
- Gotowość do szybkiego wyjazdu do pracy,
- Komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
- Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie,
- Mile widziane osoby z własny samochodem.

Oferujemy:
- Umowę o pracę na warunkach niemieckich,
- Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek,
- Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa plus premia),
- Zakwaterowanie zapewnia pracodawca.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 12 661 64 00 lub o aplikację drogą elektroniczną (załączając CV oraz posiadane uprawnienia) Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Zeitmann Sp.j. ul. Walerego Sławka 3, 30-633 Kraków. Numer Agencji Zatrudnienia 9212.

Zeitmann sp.j.
Adres: ul. Walerego Sławka 3
30-633 Kraków
Polen
Dla Kandydatów
tel.: +48 12 661 64 00
tel.: +48 12 638 55 61
tel.: +48 12 655 26 92
E-Mail: rekrutacja@zeitmann.pl

PGRA

ID Oferty:41460
Pracodawca: PGRA
Miejsce pracy:Niemcz, Niemcy
Branża: Praca fizyczna
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:10
Data ważności:2015-03-31