28 marca 2024, Czwartek

Zobacz podobną ofertę

### PAKOWANIE WARZYW/OWOCÓW HELMOND ###

Ogłoszenie nieaktualne

Helmond

PRACOWNIK PRODUKCJI - pakowanie warzyw/owoców

Miejsce pracy: Helmond
Rozpoczęcie pracy: od zaraz!
Ilość godzin pracy: ok. 32- 40/tydzień
Praca na 6 miesięcy z możliwością przedłużenia.

Obowiązki:
-Praca na produkcji warzyw/ owoców.
-W zależności od działu praca przy myciu, cięciu warzyw, pakowaniu w foliowe worki lub tacki, układaniu i przenoszeniu skrzynek, zbieraniu zamówień - pracownik może być przenoszony na różne działy.
-Praca polega również na obsłudze maszyn do pakowania produktów spożywczych.
-Praca w zakładzie produkcyjnym na hali, temperatura ok 4 stopnie.
-Praca również dla par

Wymagania:
*Podstawowa znajomość języka angielskiego
*Znajomość obsługi komputera- mile widziana
*Elastyczność co do pracy w różnych godzinach (na różne zmiany)
*Uczciwość, rzetelność
*Chęć zdobycia doświadczenia zawodowego

Oferujemy:
*Stawki wiekowe euro brutto/h:
-18-19 lat: 6,15
-20 lat: 6,86
-21 lat: 8,33
-22 lata i więcej: 9,80
*Zakwaterowanie i ubezpieczenie zapewnione, płatne przez pracownika
*Praca na trzy zmiany (8 godzin dziennie)
*Dodatki zmianowe za pracę

Chętnych prosimy o przesyłanie CV na adres: holandia@eurowork.net.pl z tytułem: „do pani Róży”

Jesteśmy Agencją Pośrednictwa Pracy proponującą pracę głównie w Holandii.Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.

Administratorem danych jest Eurowork z siedzibą w Katowice 40-013, Mielęckiego 10/202. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Wymagania

Oferujemy

Agencja Pośrednictwa Pracy Euro Work

ID Oferty:71379
Pracodawca: Agencja Pośrednictwa Pracy Euro Work
Miejsce pracy:Helmond, Holandia
Branża: Praca fizyczna
Rodzaj umowy: Umowa agencyjna
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:20
Data ważności:2017-09-06