19 kwietnia 2024, Piątek

Zobacz podobną ofertę

**PAKOWANIE ŻYWNOŚCI**

Ogłoszenie nieaktualne

Haarlem

Jesteśmy Agencją Pośrednictwa Pracy proponującą pracę głównie w Holandii.Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476

Pracownik produkcji - pakowanie żywności

Miejsce pracy: Haarlem
Rozpoczęcie pracy: od zaraz!
Ilość godzin pracy: ok. 36 - 40h
Praca na długi czas min. 1 rok z możliwością przedłużenia

Opis stanowiska pracy:
Praca w zakładach mięsnych na produkcji przy pakowaniu mięsa: praca na taśmie, wkładanie do plastikowych pudełek sztuk mięsa lub innych produktów, załadowywanie skrzynek gotowych opakowań.
Praca w chłodnym pomieszczeniu od 0 do 3 stopni Celsjusza ze względu na żywność.
Praca na zmiany.

Wymagania:
-Komunikatywna znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
-Mile widziane prawo jazdy i własny samochód.
-Mile widziany numer SOFI/BSN
-Chęć wyjazdu i motywacja do pracy
-Brak przeciwwskazań do pracy w niskiej temperaturze

Oferujemy:
-Stawki wiekowe, euro brutto / h
18 lat – 6,03
19 lat – 6,03
20 lat - 7,03
21 lat - 8,53
22 lata - 10,04
23 lata i więcej- 10,04
-Ubezpieczenie i zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, płatne przez pracownika

Chętnych prosimy o przesyłanie CV na adres: holandia@eurowork.net.pl z tytułem: „do Róży - pakowanie żywności”

Administratorem danych jest Eurowork z siedzibą w Katowice 40-013, Mielęckiego 10/202. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Wymagania

Oferujemy

Agencja Pośrednictwa Pracy Euro Work

ID Oferty:71164
Pracodawca: Agencja Pośrednictwa Pracy Euro Work
Miejsce pracy:Haarlem, Holandia
Branża: Praca fizyczna
Rodzaj umowy: Umowa agencyjna
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:20
Data ważności:2017-09-02