29 marca 2024, Piątek

Zobacz podobną ofertę

Panie i Panów na Magazyn OD ZARAZ

Ogłoszenie nieaktualne

Gościno

Gi GROUP jest jedną z najbardziej doświadczonych agencji pracy tymczasowej i doradztwa personalnego (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia 570). Pierwsze kroki stawialiśmy w 1999 roku w Katowicach, obecnie mamy swoje oddziały już w całej Polsce. W marcu 2007 staliśmy się częścią największej włoskiej grupy w sektorze usług związanych z HR.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

MAGAZYNIER

Praca dla Pań i Panów OD ZARAZ

Miejsce pracy:

GOŚCINO

Opis stanowiska pracy:

• rozładunek i załadunek towarów
• przenoszenie produktów spożywczych
• przenoszenie palet i kartonów
• naklejanie etykiet na produkty

Wymagania

• doświadczenie w pracy na magazynie
• aktualna książeczka sanepidowska
• zaangażowanie i sumienność
• dyspozycyjność
• gotowość do pracy 3-zmianowej

Oferujemy

• Umowę zlecenie
• Możliwość dłuższej współpracy
• Pracę OD ZARAZ

Informacje dodatkowe

Dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać za pośrednictwem portalu.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez firmę Gi Group Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Sobieskiego 11, danych osobowych do celów związanych z procesem rekrutacji oraz udostępnianie danych potencjalnym pracodawcom w ramach prowadzonych procesów rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.) o Ochronie Danych Osobowych. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, ich poprawiania oraz usunięcia."

ID Oferty:38504
Pracodawca: "gi Group" Sp. z o.o.
Miejsce pracy:Gościno, Polska
Branża: Praca fizyczna
Rodzaj umowy: Umowa zlecenia
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:4
Data ważności:2014-09-30