28 marca 2024, Czwartek

Zobacz podobną ofertę

Personel Pomocniczy - Prabuty

Ogłoszenie nieaktualne

Prabuty

Grupa kapitałowa Progres to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, szkoleń oraz doradztwa personalnego. Od 2002 roku stajemy naprzeciw najbardziej zaawansowanym projektom mając w zasięgu 3 niezależne specjalizacje: Progres HR, Progres Consulting oraz Progres Permanent Recruitment. Taka dywersyfikacja pozwoliła nam nie tylko stworzyć kompleksowy pakiet usług łączący w sobie profesjonalizm, elastyczność i indywidualizm, ale również zmienić postrzeganie rozwiązań doradczo-szkoleniowych i rekrutacyjnych.

Znajdujemy się w pierwszej dziesiątce polskiego rynku Agencji Pracy Tymczasowej. Współpracujemy z ponad 600 firmami na terenie całego kraju, dzięki 12 sprawnie funkcjonującym oddziałom.

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Personel pomocniczy
Miejsce pracy: Prabuty
Nr.ref.: PP/05/4u

Obowiązki:
• wykładanie towaru na pólki
• drobne prace pomocnicze

Wymagania

• książeczka sanepidowska
• uczciwość i systematyczność
• chęci do pracy.

Oferujemy

• pracę na podstawie umowy o dzieło/zlecenie
• stawkę godzinową

Informacje dodatkowe

Aplikacje prosimy wysyłać na adres lidia.nikiel@grupaprogres.pl w tytule wpisując numer referencyjny PP/05/4u

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Więcej ofert pracy znajduje się na stronie www.grupaprogres.pl
Nr rej. 5088

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97( Dz. U. Nr 133 poz. 883)"

ID Oferty:33913
Pracodawca: Grupa Progres
Miejsce pracy:Prabuty, Polska
Branża: Praca fizyczna
Rodzaj umowy: Umowa zlecenia
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:10
Data ważności:2014-05-16