28 marca 2024, Czwartek

Zobacz podobną ofertę

Personel sklepu - praca przy ważeniu towarów

Ogłoszenie nieaktualne

Rumia

WYG HR Consulting sp. z o.o. jest częścią Grupy WYG: brytyjskiej spółki notowanej na londyńskiej giełdzie papierów wartościowych. Zatrudnia ok. 2500 osób, a naszych 40 biur jest zlokalizowanych w 30 krajach na 3 kontynentach.

Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy:
Dwóch osób do pracy w hipermarkecie w Rumi, przy ważeniu towarów.

Wymagania:
- ważna książeczka sanepidowska
- dyspozycyjność w dniach 13.09.2017 - 27.09.2017

Oferujemy:
- umowę zlecenie
- pracę dla trzech osób ( jedna osoba w godzinach 8-16, druga osoba w godzinach 14-22, trzecia w godzinach 12-20)
- możliwość dłuższej współpracy

Obowiązki:
- ważenie produktów dla klientów
- ewentualna pomoc na innych działach

Osoby zainteresowane tą oferta prosimy o kontakt na adres gdansk@wyghr.pl z dopiskiem WYT/RUM/09 lub o kontakt telefoniczny pod numerem 507-194-723.

Prosimy o dodanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)." Olga Czupryńska Specjalista ds. Rekrutacji Stałych WYG HR Consulting Sp. z o.o. tel: mob: +48 515 323 359

WYG HR CONSULTING

ID Oferty:71620
Pracodawca: WYG HR CONSULTING
Miejsce pracy:Rumia, Polska
Branża: Sprzedaż
Rodzaj umowy: Umowa zlecenia
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:3
Data ważności:2017-09-30