19 kwietnia 2024, Piątek

Zobacz podobną ofertę

Pielegniarka

Ogłoszenie nieaktualne

Zürich

Nowy, nieautoryzowany pracodawca, prosimy o zachowanie środków ostrożności przy kontakcie z tym pracodawcą!

Stanowisko : Pielegniarka
Miejsce pracy: Szwajcaria, , Zürich
Wynagrodzenie: nie mniej niż 23000 PLN brutto/m-c ( ca od 6000 CHF )

Opis stanowiska:

Praca w szpitalach lub domach opieki w Schwajcarii

Wymagania:

- kommunikatywna znajomosc jesyka niemieckiego ( poziom B2 , certyfikat )
- dyplom pielegniarski , certyfikaty przetlumaczone na jesyk niemiecki
- wysoka kultura osobista , sumiennosc , uczciwosc i wrazliwosc na drugiego czlowieka
- zaangazowanie i motywacja do pracy
- mile widziane prawo jazdy kat. B oraz wlasny samochod na wyjazd
Oferujemy:
- legalne zatrudnienie
-stala prace w oparciu o umowe o prace z pelnym pakietem sozialnym
- pomoc przy znalesieniu zakwaterowania
- atrakcyjne wynagrodzenie od 6000 -6500 CHF
- pomoc w organizacji wyjazdu oraz w zalatwianiu wszystkich formalnosci

Zainteresowanych prosimy o przeslanie aplikacji droga elektroniczna zalaczajac
CV ze zdjeciem oraz uprawnienia

Kontakt telefoniczny pod nr 0041 55 511 23 27
w dni robocze od poniedzialku do czwartku w godz . 8.00 -12 oraz 13.30 - 18 godz

Nr mobilny : 0041 76 759 09 24

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania sie z wybranymi kandydatami
W CV prosimy umiescic klauzule o Ochronie Danych Osobowych :
" Wyrazam zgode na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych
w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbednych do realizacji procesu rekrutacji
( zgodnie z Ustawa z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych ; tekst jednolity
z dnia 26.06.2014r ., Dz.U.z 2014r., poz.1182
Jednoczesnie oswiadczam, ze zostalam /em poinformowana/y o dobrowolnosci podania danych osobowych oraz prawie dostepu do tresci swoich danych i ich poprawiania

ID Oferty:51921
Pracodawca: SwissMedical
Miejsce pracy:Zürich, Szwajcaria
Branża: Inne
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Minimalne wynagrodzenie: 22000 zł brutto
Maksymalne wynagrodzenie: 25000 zł brutto
Ilość wakatów:2
Data ważności:2015-11-29