18 kwietnia 2024, Czwartek

Zobacz podobną ofertę

PILNE! Praca dla LAKIERNIKA!!

Ogłoszenie nieaktualne

Czernichów

Firma JOBS PLUS, świadcząca kompleksowe usługi w zakresie doradztwa personalnego, pracy czasowej i stałej, dla swojego Klienta, dużej firmy produkcyjnej, oferującej nowoczesne rozwiązania w zakresie oświetlania, poszukuje kandydatów na stanowisko:

LAKIERNIK

(Miejsce pracy: Czernichów)

Obowiązki:

• malowanie i lakierowanie elementów produkcyjnych w kabinie lakierniczej, za pomocą pistoletów elektrostatycznych lub dzwonków

Wymagania:

• wykształcenie: zawód - lakiernik
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w lakierniach samochodowych lub przemysłowych
• umiejętność lakierowania na mokro
• odpowiedzialność, samodzielność w działaniu
• zdolności manualne

Oferujemy:

• pracę w renomowanej firmie produkcyjnej
• atrakcyjne warunki zatrudnienia
• pracę w systemie dwuzmianowym
• możliwość nawiązania długotrwałej współpracy (po okresie próbnym – umowa o pracę)

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem formularza, klikając na poniższy link: bit.ly/lakiernikczernichow

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych przez: Jobs Plus Krzysztof Rajtar (ul. Piastowska 44, 30-070 Kraków) oraz przekazywanie tych danych stronom trzecim w celach realizacji procesu rekrutacyjnego.

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1350.

JOBS PLUS

ID Oferty:46238
Pracodawca: JOBS PLUS
Miejsce pracy:Czernichów, Polska
Branża: Praca fizyczna
Rodzaj umowy: Umowa zlecenia
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:2
Data ważności:2015-06-30