20 kwietnia 2024, Sobota

Zobacz podobną ofertę

Pilnie poszukujemy opiekunki dla Seniora, okolice Flensburg

Ogłoszenie nieaktualne

Flensburg

Prowadzimy rekrutację osób zainteresowanych pracą w charakterze opiekunki/opiekuna osób starszych w Niemczech. Wszystkich zainteresowanych pracą za granicą zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Nasz podopieczny: Pan Ronald 71 lat
Miejsce zlecenia: okolice Flensburg
Senior jeździ na wózku inwalidzkim, jest cukrzykiem oraz cierpi na nietrzymanie moczu, korzysta z pielucho – majtek.
Obowiązki:
gotowanie, zakupy
pranie, sprzątanie domu,
pomoc w ubieraniu i rozbieraniu,
kąpiele, zmiana pielucho – majtek
transfer z wózka na łóżko
Wymagania:
Poszukujemy kobiet z doświadczeniem w opiece nad osobami starszymi i z komunikatywną znajomością języka niemieckiego. Opiekunka musi być osobą niepalącą.
Zapewniamy:
pokrycie kosztów przejazdu do/z Niemiec
legalne zatrudnienie z polskim pracodawcą
ubezpieczenie
wysokie zarobki

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na anna.paprocka@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 795 998 761 o treści: 6637 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY
Zapraszamy również do Naszego biura:
Oddział w Bydgoszczy
ul. Jagiellońska 12/4, I piętro

ID Oferty:48352
Pracodawca: Altenbetreuung24
Miejsce pracy:Flensburg, Niemcy
Branża: Media
Rodzaj umowy: Umowa zlecenia
Ilość wakatów:1
Data ważności:2015-09-14