19 kwietnia 2024, Piątek

Zobacz podobną ofertę

Pomoc domowa i opieka

Ogłoszenie nieaktualne

Bydgoszcz

Poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy w charakterze opiekunki dla Pani Helgi, mieszkającej w okolicach Reutlingen wraz ze swoim mężem. Pani ma 75 lat (168 cm wzrostu i 74 kg wagi). Choruje na reumatyzm. Tylko ona wymaga opieki.
Obowiązki:
Opieka pielęgnacyjna i aktywizacyjna (pomoc w codziennych czynnościach, troska o powierzoną osobę, o jej dobre samopoczucie)
Przenoszenie z wózka na łóżko
Proste pracy domowe (gotowanie, sprzątanie, robienie zakupów)
Wymagania:
Kobieta z doświadczeniem
Język na poziomie dobrym
Dobry stan zdrowia
Brak nałogów
Mile widziane referencje oraz czynne prawo jazdy
Zapewniamy:
bezpieczną i legalną pracę w Niemczech
składki do ZUS od przeciętnej krajowej
możliwość wyboru pracy w oparciu o warunki polskie lub niemieckie
gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju
zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego
indywidualny dobór ofert
atrakcyjne i uczciwe wynagrodzenie
Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na anna.paprocka@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 795 998 761 o treści: 6674 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY
Zapraszamy również do Naszego biura:
Oddział w Bydgoszczy
ul. Jagiellońska 12/4, I piętro

ID Oferty:56184
Pracodawca: GoWork.pl
Miejsce pracy:Bydgoszcz, Polska
Branża: Praca fizyczna
Rodzaj umowy: Umowa zlecenia
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:10
Data ważności:2016-06-30