24 kwietnia 2024, Środa

Zobacz podobną ofertę

Pomocnik dekarza

Ogłoszenie nieaktualne

Opacionka

INTERIMAX, firma należąca do grupy HRBC, jest agencją pracy tymczasowej, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy - nasza oferta jest dla Ciebie!
Numer certyfikatu agencji: 13276
Obecnie dla naszego francuskiego Klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Francja

Obowiązki:
• prace pomocnicze przy dostarczaniu materiałów i narzędzi
• pomoc przy przenoszeniu belek i elementów montowanych na dachu
• wsparcie dekarzy w montowaniu szkieletu dachu

Wymagania:
• dobra kondycja fizyczna
• brak lęku przed pracą na wysokości
• komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
• prawo jazdy kategorii B (samochód na wyjazd niewymagany)

Oferujemy:
• francuską umowę o pracę tymczasową
• stawkę godzinową+ premie
• dodatek żywieniowy za każdy dzień pracy
• bezpłatne zakwaterowanie
• opiekę zdalnego koordynatora przez cały czas trwania kontraktu
• pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV opisującego doświadczenie za pomocą przycisku APLIKUJ. http://hrbc.es-candidate.com/application/form/260249/1856/0/
Informujemy, że Administratorem podanych danych osobowych jest HRBC Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Głowackiego 4/9, 30 - 085 Kraków. Kandydatowi przysługuje pełne prawo dostępu do swoich danych osobowych włączając w to prawo do ich usunięcia lub poprawiania.
Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, przez HRBC Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy HRBC oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji.

INTERIMAX

ID Oferty:76942
Pracodawca: INTERIMAX
Miejsce pracy:Opacionka, Francja
Branża: Budownictwo
Rodzaj umowy: Umowa agencyjna
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:3
Data ważności:2018-04-02