23 kwietnia 2024, Wtorek

Zobacz podobną ofertę

Pomocnik produkcji

Ogłoszenie nieaktualne

Niemcy

Aktualne oferty pracy w Austrii, Belgii, Danii, Francji, Holandii, Niemiec, Norwegii i Szwajcarii czerwiec 2015 www.pggra.pl.

Biuro Pośrednictwa Pracy JobCentrum posiada wpis do KRAZ o nr: 9137

Dla naszego niemieckiego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik produkcji (pomocnik)

Miejsce pracy: Niemcy

Pracodawca oferuje:

– umowę o pracę na niemieckich warunkach
– opiekę nad pracownikami
– zakwaterowanie

Wymagania:

– komunikatywna znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie – warunek bezwzględny
– gotowość do podjęcia pracy w Niemczech
– doświadczenie w pracy na produkcji będzie dodatkowym atutem
– gotowość do pracy zmianowej
– własne auto

Zadania:

– pakowanie i rozpakowywanie części samochodowych
– praca z pistoletem natryskowym

Kandydatów spełniających kryteria prosimy o przesłanie CV w języku polskim i niemieckim (warunek konieczny) na adres: praca@jobcentrum.com.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

CV bez klauzuli będą automatycznie odrzucane.

Informacje na temat ofert pracy można uzyskać telefonicznie od poniedziałku do piątku od 9:00 do 17:00.
Tel.: 757133887
Tel.: 504300530
Tel.: 504300760

PGRA

ID Oferty:46504
Pracodawca: PGRA
Miejsce pracy:Niemcy, Niemcy
Branża: Produkcja
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:10
Data ważności:2015-09-30