20 kwietnia 2024, Sobota

Zobacz podobną ofertę

Poszukiwana wykształcona/y Pielęgniarka/rz DO NIEMIEC!

Ogłoszenie nieaktualne

Fulda

Jesteśmy niemiecką firmą, która od ponad 20 lat rekrutuje specjalistów i fachowców z kilkunastu różnych branż w ponad 33 oddziałach w Niemczech. Aktualnie pracuje u nas blisko 2000 osób, które skorzystały z naszego doświadczenia w wyszukiwaniu najkorzystniejszych warunków pracy. Jako jedna z niewielu film istniejących na rynku pośrednictwa pracy, zapewniamy kompleksową pomoc w kwestiach urzędowych. Wybierając Walter-Fach-Kraft Personal GmbH masz gwarancję stabilnego i konkurencyjnego zatrudnienia, bo domeną naszej firmy jest uczciwość i pełne zaufanie w kontaktach z pracownikiem.

Dołącz do nas już teraz i daj sobie szansę na lepszą pracę!

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

PIELĘGNIARKA/ PIELĘGNIARZ
Kraj: Niemcy

Jeżeli szukasz stabilizacji i dobrych warunków pracy zgodnych z niemieckim stylem zarządzania, to znak że ta oferta jest dla Ciebie.

Obowiązki:

udzielanie pierwszej pomocy w stanach zagrożenia życia oraz przypadkach nagłych zachorowań,
prowadzenie dokumentacji medycznej,
opieka pielęgnacyjna, przygotowywanie pacjenta do badań oraz zabiegów,
wykonywanie opatrunków, podłączanie kroplówek,
dokonywanie podstawowych pomiarów stanu pacjenta: temperatura, tętno, ciśnienie krwi,
nadzorowanie prawidłowego przebiegu leczenia oraz informowanie lekarza o wszelkich nieprawidłowościach.

Wymagania

wykształcenie pielęgniarskie,
aktualne prawo wykonywania zawodu,
znajomość przepisów pracy pielęgniarskiej, pomocy społecznej i przepisów sanitarno-epidemiologicznych,
doświadczenie zawodowe,
życzliwość i umiejętność pracy z pacjentem,
odpowiedzialność i samodzielność w wykonywaniu obowiązków,
bardzo dobra znajomość języka niemieckiego- warunek konieczny.

Oferujemy

1. Stałą niemiecką umowę o prace na czas nieokreślony.
2. Mieszkanie w dogodnej lokalizacji oraz pokrycie 60 % kosztów wynajmu.
3. Ubezpieczenie socjalne oraz zdrowotne.
4. Płatne urlopy i premie świąteczne.
5. Możliwość otrzymania zaliczki już po pierwszym przepracowanym tygodniu.
6. Terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie.
7. Pomoc w zaaklimatyzowaniu się w nowym miejscu pracy oraz gwarancję zakwaterowania.
8. Bezpłatne ubranie ochronne i robocze.
9. Kompletna pomoc w załatwieniu spraw urzędowych (zameldowaniu, uzyskaniu korzystnej klasy podatkowej, kindergeldu).
10. Łatwy dojazd do miejsca pracy oraz pomoc przy organizacji wyjazdu do Niemiec.
11. Pracę w stabilnej firmie o europejskim zasięgu.

... oraz wiele więcej.

ID Oferty:63105
Pracodawca: Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
Miejsce pracy:Fulda, Niemcy
Branża: Inne
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Ilość wakatów:1
Data ważności:2017-02-10