20 kwietnia 2024, Sobota

Zobacz podobną ofertę

Poszukiwany Hydraulik- Niemcy!

Ogłoszenie nieaktualne

Hamburg

Agencja Recrew Hr, dla jednego z Klientów, poszukuje osób na stanowisko:

HYDRAULIK

Lokalizacja: Niemcy, Hamburg

Opis stanowiska:
• praca na budowach osiedli mieszkalnych lub na dużych obiektach jak szpitale, szkoły
• montaż instalacji grzewczo-sanitarnych
• montaż instalacji wodno-kanalizacyjnych

Wymagania

Wymagania:
• umiejętność montażu instalacji hydraulicznych
• komunikatywny angielski i niemiecki – znajomość poleceń technicznych
• mile widziana znajomość języka niemieckiego
• mile widziane osoby, które by chciały wyjeżdżać w grupach

Oferujemy

Zapewniamy:
• długoterminowe kontrakty
• szkolenie wprowadzające
• możliwość wypracowania dodatkowych godzin
• pokoje maksymalnie dwuosobowe
• stałą opiekę koordynatora na miejscu
• opiekę administracyjną związaną z zatrudnieniem
• zatrudnienie w uparciu o umowę zlecenie z ZUS,
• możliwość wypłacania zaliczek po przepracowaniu pierwszego tygodnia

Informacje dodatkowe

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na adres: gdansk@recrewhr.pl z dopiskiem : HY/NIEM

Prosimy o dodanie klauzuli:

1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Recrew Hr Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.
2. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Recrew Hr Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska w okresie do 1 roku od dnia przesłania C.V.

INFORMACJE OD ADMINISTRATORA DANYCH OSOBOWYCH
1.Administratorem Danych Osobowych, jest firma Recrew Hr Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (kontakt: Al. Grunwaldzka 103 A, 80-244 Gdańsk)

1.Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 (RODO)
2.Osobie składającej aplikację w procesie rekrutacyjnym przysługuje prawo do treści swoich danych osobowych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
3. Dane osobowe będą przechowywane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez 1 rok od dnia przesłania CV.
4. Dane osobowe kandydatów nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu.

Recrew Hr Sp. z o.o.

ID Oferty:81625
Pracodawca: Recrew Hr Sp. z o.o.
Miejsce pracy:Hamburg, Niemcy
Branża: Inne
Rodzaj umowy: Umowa zlecenia
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:6
Data ważności:2018-09-30