26 kwietnia 2024, Piątek

Zobacz podobną ofertę

Potrzebna osoba do opieki seniorki

Ogłoszenie nieaktualne

Bydgoszcz

Potrzebna osoba do opieki dla Seniorki
Rekrutujemy na stanowisko opiekuna osób starszych w Niemczech. Jeżeli znasz język niemiecki wyślij nam swoje zgłoszenie.
Szukamy opiekunki dla Pani Margarety.
Podopieczna jest samodzielna, sam chodzi i sama wstaje. Cierpi na lekką depresję. Potrzebuje wsparcia i towarzystwa.
Obowiązki:
Wsparcie podopiecznej przy prowadzeniu domu: sprzątanie, gotowanie, podawanie posiłków. A także pomoc w codziennym funkcjonowaniu: dbanie o higienę, dobre samopoczucie Pani oraz pomoc w ubieraniu i rozbieraniu.
Wymagania:
Oczekujemy: doświadczenia, bardzo dobrej znajomości języka, miłego usposobienia, zaangażowania w powierzone obowiązki. Opiekunka musi być osobą niepalącą, posiadać czynne prawo jazdy oraz mile widziane referencje.
Oferujemy:
bezpieczną i legalną pracę w Niemczech
składki do ZUS od przeciętnej krajowej
możliwość wyboru pracy w oparciu o warunki polskie lub niemieckie
gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju
zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego
indywidualny dobór ofert
atrakcyjne i uczciwe wynagrodzenie
Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na anna.paprocka@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 795 998 761 o treści: 6674 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY
Zapraszamy również do Naszego biura:
Oddział w Bydgoszczy
ul. Jagiellońska 12/4, I piętro

ID Oferty:56186
Pracodawca: GoWork.pl
Miejsce pracy:Bydgoszcz, Polska
Branża: Praca fizyczna
Rodzaj umowy: Umowa zlecenia
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:10
Data ważności:2016-06-30