29 marca 2024, Piątek

Zobacz podobną ofertę

Potrzebna osoba do opieki w roli opiekunki

Ogłoszenie nieaktualne

Bielefeld

Rekrutujemy na stanowisko opiekuna osób starszych w Niemczech. Jeżeli znasz język niemiecki wyślij nam swoje zgłoszenie.
Miejsce delegacji: okolice Bielefeld
Osoba do opieki: Pani Teresa 78 lat, 60kg, 160 cm wzrostu.
Stan zdrowia: w domu porusza się przy chodziku, natomiast na zewnątrz korzysta z wózka inwalidzkiego, czasami jest rozkojarzona.
Obowiązki:
Wsparcie podopiecznej przy prowadzeniu domu (sprzątanie, pranie i prasowanie). Dodatkowo pomoc w ubieraniu i rozbieraniu, dbanie o higienę ciała, kąpiele, pomoc w dojściu do toalety.
Wymagania:
Oczekujemy: doświadczenia, komunikatywnej znajomość języka, miłego usposobienia, zaangażowania w powierzone obowiązki. Opiekunka musi być osobą niepalącą, posiadać czynne prawo jazdy oraz mile widziane referencje.
Oferujemy:
Opiekunom zapewniamy wysokie zarobki (do 1500 euro netto), legalne zatrudnienie (ZUS), godziwe warunki pracy (zakwaterowanie, wyżywienie).

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na anna.paprocka@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 795 998 761 o treści: 6364 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY
Zapraszamy również do Naszego biura w Bydgoszczy na ul. Ul. Jagiellońska 12/4, I piętro

ID Oferty:47295
Pracodawca: Altenbetreuung24
Miejsce pracy:Bielefeld, Niemcy
Branża: Media
Rodzaj umowy: Umowa zlecenia
Ilość wakatów:1
Data ważności:2015-08-17