23 kwietnia 2024, Wtorek

Zobacz podobną ofertę

PR MANAGER w branży farmaceutyczno-kosmetycznej

Ogłoszenie nieaktualne

Radzymin

Firma JOBS PLUS, świadcząca kompleksowe usługi w zakresie doradztwa personalnego, pracy czasowej i stałej, dla swojego Klienta firmy Cederroth Polska S.A., właściciela m.in. takich marek jak: DERMIKA, SORAYA, Salvequick, Allevo, Bio – Oil, międzynarodowego lidera w branży farmaceutyczno-kosmetycznej, poszukuje Kandydatów na stanowisko:
PR MANAGER
Zakres obowiązków:
• budowanie pozytywnego wizerunku firmy w otoczeniu zewnętrznym i wewnętrznym
• planowanie i rozwijanie strategii komunikowania dla marki
• kontakty ze środowiskiem dziennikarskim
• organizowanie konferencji prasowych i eventów,
• skuteczne komunikowanie się z klientem w nowoczesnych mediach, e-PR
• przygotowywanie materiałów prasowych
• organizowanie wywiadów prasowych, telewizyjnych z przedstawicielami firmy
• sporządzanie raportów Pr-owych
• wspieranie projektów marketingowych

Wymagania

Wymagania:
• wykształcenie wyższe (marketing, reklama lub PR). Preferowane dziennikarstwo, polonistyka, kosmetologia
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie kosmetycznej lub FMCG
• umiejętność tworzenia, redagowania i korygowania tekstów
• praktyczna znajomość zagadnień public relations
• duża samodzielność i kreatywność
• biegłą znajomość pakietu MS Office
• dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

Oferujemy:
• pracę na czas określony ( na zastępstwo) w stabilnej, międzynarodowej firmie
• atrakcyjne wynagrodzenie oraz bogaty pakiet socjalny
• niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop, samochód
• możliwość ciągłego podnoszenia swoich kompetencji
• pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Informacje dodatkowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV z dopiskiem PRMANAGER/1113 na adres mailowy: rekrutacja@jobsplus.pl

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)
Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1350/1a 1350/1b 1350/2 1350/3

JOBS PLUS

ID Oferty:28853
Pracodawca: JOBS PLUS
Miejsce pracy:Radzymin, Polska
Branża: Marketing
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Ilość wakatów:1
Data ważności:2013-11-30