28 marca 2024, Czwartek

Zobacz podobną ofertę

PRACA BIUROWA - FRONT OFFICE

Ogłoszenie nieaktualne

Gdańsk

WYG HR Consulting sp. z o.o. jest częścią Grupy WYG: brytyjskiej spółki notowanej na londyńskiej giełdzie papierów wartościowych. Zatrudnia ok. 2500 osób, a naszych 40 biur jest zlokalizowanych w 30 krajach na 3 kontynentach.

W zakresie odpowiedzialności Konsultanta jest obsługa telefonów przychodzących.

Od Kandydatów oczekujemy:

mile widziane wykształcenie wyższe lub studia zaoczne w trakcie,
wysoka komunikatywność,
motywacja do budowania pozytywnych relacji i skutecznego rozwiązywania spraw klientów,
umiejętność wnikliwej analizy danych i dokładność,
bardzo dobra znajomość obsługi komputera.

Wymagania

Obowiązki:
odbieranie połączeń
udzielanie odpowiedzi na temat ubezpieczeń,
dokonywanie zmian w bazie danych,
praca od poniedziałku do piątku
godziny pracy: 8:00-16:00, 9:00-17:00, 10:00-18:00

Oferujemy

Na tym stanowisku oferujemy:

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w renomowanej, międzynarodowej korporacji,
wynagrodzenie podstawowe I PREMIE,
pracę w młodym, zgranym zespole i przyjaznej atmosferze,
rozbudowany system szkoleń wewnętrznych,
pakiet benefitów: w tym dofinansowania obiadów, bezpłatna siłownia i wiele innych,
szansę na rozwój

Informacje dodatkowe

Jeśli jesteś zainteresowany wyślij CV na adres: gdansk@wyghr.pl z nr ref: FR/OFF/10

Czekamy na CV!
Prosimy o dodanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

WYG HR CONSULTING

ID Oferty:72779
Pracodawca: WYG HR CONSULTING
Miejsce pracy:Gdańsk, Polska
Branża: Administracja
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:5
Data ważności:2017-10-29