29 marca 2024, Piątek

Zobacz podobną ofertę

Praca dla kobiet w charakterze opiekunki, Niemcy

Ogłoszenie nieaktualne

Augsburg

Szukasz dobrych ofert pracy dla opiekunów osób starszych na terenie Niemiec. Wyślij nam swoje zgłoszenia a zadzwonimy do Ciebie i wyszukamy najlepszą ofertę pracy.
Obecnie poszukujemy opiekunki dla Pary seniorów, którzy mieszkają w swoim domu w okolicach Augsburg. Seniorzy są w tym samym wieku: mają po 85 lat.
Seniorka porusza się przy balkoniku, jest całkiem sprawna fizycznie i psychicznie.
Senior jest po udarze mózgu, przez co jest częściowo sparaliżowany, jeździ jedynie na wózku inwalidzkim.
Do pary przychodzi opiekun środowiskowy.
Obowiązki:
Podstawowe obowiązki domowe, mające na celu utrzymanie ładu i porządku w domu (sprzątanie, robienie zakupów, pranie, przygotowywanie posiłków).
Dodatkowo: pomoc w dojściu do toalety, dbanie o higienę ciała, codzienne kąpiele, pomoc seniorom w ubieraniu i rozbieraniu.
Wymagania:
Od kandydatek oczekujemy:
komunikatywnej znajomości języka
miłego usposobienia i cierpliwości
zaangażowania w pracę, doświadczenia
czynne prawo jazdy
Zapewniamy:
Naszym pracownikom zapewniamy:
pokrycie kosztów przejazdu
ubezpieczenie
bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy
odprowadzane składki emerytalno – rentowe
indywidualny dobór ofert
jasne zasady współpracy

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na anna.paprocka@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 795 998 761 o treści: 6711 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY
Zapraszamy również do Naszego biura w Bydgoszczy na ul. Ul. Jagiellońska 12/4, I piętro

ID Oferty:48606
Pracodawca: Altenbetreuung24
Miejsce pracy:Augsburg, Niemcy
Branża: Obsługa klienta
Rodzaj umowy: Umowa zlecenia
Ilość wakatów:1
Data ważności:2015-09-21