29 marca 2024, Piątek

Zobacz podobną ofertę

Praca dla pomocnika budowlanego w Austrii

Ogłoszenie nieaktualne

Landeck

T&S Group to Agencja Pośrednictwa Pracy z wieloletnim doświadczeniem (posiada certyfikat: KRAZ 3745).Firma specjalizuje się w pośrednictwie pracy za granicą.

Opis stanowiska :
• ogólne prace budowlane
• prace rozbiórkowe
• Mieszanie cementu i zaprawy
• renowacje
• Czyszczenie narzędzi i materiałów

Co oferujemy:
Zróżnicowana i interesującą prace
bezpłatne zakwaterowanie
• pełny etat (40 godzin)
• Płaca minimalna 12,50 € brutto / godzina plus diety i dodatki

Będziesz idealnym pracownikiem jeśli :
• Masz wykształcenie zawodowe w sektorze rzemieślniczym, ale nie jest to konieczne
• Jesteś sprawny fizycznie
• Masz  praktyczne doświadczenie w sektorze budowlanym
• Znasz komunikatywnie język niemiecki
• Potrafisz samodzielnie myślec i pracować
• Posiadasz prawo jazdy Kat B i własny samochód ( to nie jest wymagane)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV na adres: austria@tnsgroup.pl lub o kontakt telefoniczny pod numerem: 502 071 583 lub 77 456 16 05 (kontakt telefoniczny w godzinach 9-15)

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez T&S Group Sp. z o.o. , ul, Krakowska 31/1, 45-018 Opole , NIP 754 288 70 78 zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2018 r., poz. 1000)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Zapraszamy do aplikowania na tą ofertę. Wcześniej możesz się zapoznać z zasadami polityki prywatności obowiązującymi w naszej firmie i procesie rekrutacyjnym. Wszystkie szczegółowe informacje znajdziesz na stronie: tnsgroup.pl/polityka-prywatnosci-i-informacja-ochronie-danych-osobowych

T&S GROUP

ID Oferty:86822
Pracodawca: T&S GROUP
Miejsce pracy:Landeck, Austria
Branża: Praca fizyczna
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:3
Data ważności:2019-07-31