20 kwietnia 2024, Sobota

Zobacz podobną ofertę

Praca dla uczniów i studentów - Radom

Ogłoszenie nieaktualne

Radom

Praca dla uczniów i studentów w Radomiu

Agencja Pracy Tymczasowej Gi Group Sp. z o.o. (numer certyfikatu 570) poszukuje uczniów i studentów do pracy jako pracownik działu w markecie w Radomiu.

Zadania:

wykładanie towarów na półki
obsługa klientów.

Wymagania:

aktualna książeczka sanepidu
ukończone 18 lat.

Oferujemy:

pracę dostosowaną do dyspozycyjności każdego pracownika
możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia.

Kontakt: tel. 668 466 382
radom@gigroup.com.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez firmę GI Group Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Sobieskiego 11 danych osobowych do celów związanych z procesem rekrutacji oraz udostępnianie danych potencjalnym pracodawcom w ramach prowadzonych procesów rekrutacji zgodnie Ustawą z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.) o Ochronie Danych Osobowych. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, ich poprawiania oraz usunięcia."

ID Oferty:21535
Pracodawca: "gi Group" Sp. z o.o.
Miejsce pracy:Radom, Polska
Branża: Obsługa klienta
Rodzaj umowy: Umowa zlecenia
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:10
Data ważności:2013-02-28