18 kwietnia 2024, Czwartek

Zobacz podobną ofertę

Praca III-zmianowa u Seniorki -1400€

Ogłoszenie nieaktualne

Inglistadt

Miejsce pracy: Niemcy , Inglostadt 85049 - nr oferty: 4
Termin wyjazdu: od 02.03.2017
 Wynagrodzenie: 1400 euro + PREMIA ŚWIĄTECZNA

Ogólny opis:
Do opieki Pani, która jest osobą leżącą i porozumiewa się z opiekunką tylko i wyłącznie za pomocą gałek ocznych. Jest to praca na 3 zmiany od godziny 8:00-15:00 lub 15:00-22:00 oraz 22:00-08:00. Pani ma założony cewnik. Podopieczna mieszka w domu jednorodzinnym. Trzeba pomagać seniorce w higienie intymnej.

Zakres obowiązków:
- prowadzenie gospodarstwa domowego ( pranie, sprzątanie, gotowanie itd )
-pomoc w co dziennych czynnościach związanych z toaletą czy ubieraniem
-zakupy
-wspólne spędzanie czasu

SPRAWDZONA OFERTA ! ! !
więcej informacji udzieli dział rekrutacji

Wymagania:
kobieta (wiek 20-50lat)
język bardzo dobry
prawo jazdy
z doświadczeniem

ZAPEWNIAMY:
* Legalne zatrudnienie w oparciu o polskie lub niemieckie ubezpieczenie DAK
(niemiecka emerytura , kindergeld)
* Bonus w postaci premii za polecenie naszej agencji innym osobom 50EURO
* Podwójne diety i premie na Święta
* Zwrot kosztów podróży
* Zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego
* Terminowość wypłat wynagrodzenia na konto bankowe w euro lub złotówkach
* Opiekę i stały kontakt 24h z koordynatorem na terenie Niemiec i Polski

W SWOJEJ OFERCIE POSIADAMY ZLECENIA Z TERENU CAŁYCH NIEMIEC
NA 4, 6, 8, 12 TYGODNI
ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA NIEMIECKIEGO NA POZIOMIE:
- PODSTAWOWYM,
- KOMUNIKATYWNYM,
- DOBRYM I BARDZO DOBRYM

CODZIENNIE NOWE NIEPUBLIKOWANE OFERTY PRACY, ZASTĘPSTWA I ZMIANY
ZAPRASZAMY ! ! !

JUŻ DZISIAJ DOŁĄCZ DO GRONA ZADOWOLONYCH OPIEKUNEK I OPIEKUNÓW.
CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIE

KONTAKT:
osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojej
aplikacji (cv+zdjęcie) na adres:

gdynia.konik@gmail.com

tel.: 58 620 99 96
tel.: 576 115 628 - wyślij SMS o treści OPIEKA ( oddzwonimy )

www.pracadlaopiekunek24.pl

Centrum Językowe Konik

ID Oferty:64062
Pracodawca: Centrum Językowe Konik
Miejsce pracy:Inglistadt, Niemcy
Branża: Praca fizyczna
Rodzaj umowy: Umowa zlecenia
Ilość wakatów:1
Data ważności:2017-02-28