28 marca 2024, Czwartek

Zobacz podobną ofertę

Praca na MAGAZYNIE- kompletacja zamówień! Kraków!

Ogłoszenie nieaktualne

Kraków

Nazywamy się JOBS PLUS i jesteśmy agencją HR. Aktualnie mamy dla Ciebie ciekawą ofertę pracy na magazynie firmy z branży motoryzacyjnej!
Jeśli pilnie szukasz pracy ale brak Ci doświadczenia aplikuj na stanowisko:

MAGAZYNIER
Miejsce pracy: Kraków (Bieżanów- Prokocim)

JAKIE OBOWIĄZKI CI POWIERZYMY? SPRAWA JEST PROSTA!
Zajmiesz się kompletacją artykułów przy użyciu terminali radiowych!

Wymagania

NIE WIESZ CZY SOBIE PORADZISZ? SPOKOJNIE!
Jedyne, czego od Ciebie oczekujemy to samodzielność i pracowitość. Wszystkiego innego możemy Cię nauczyć ;)

Oferujemy

A w ramach współpracy możesz liczyć na:
• pracę w systemie 2-zmianowym (po 8 godzin dziennie)
• godziny pracy: 9:00 -17:00 / 14:00-22:00
• oprócz stawki godzinowej - dodatkowe premie

Informacje dodatkowe

Nie zwlekaj! Dołącz do grona naszych zadowolonych pracowników już dziś! Prześlij swoje CV!

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych przez: Jobs Plus Krzysztof Rajtar (ul. Bonarka 11, 30-415 Kraków) oraz przekazywanie tych danych stronom trzecim w celach realizacji procesu rekrutacyjnego”.
Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1350.

JOBS PLUS

ID Oferty:71020
Pracodawca: JOBS PLUS
Miejsce pracy:Kraków, Polska
Branża: Praca fizyczna
Rodzaj umowy: Umowa zlecenia
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:4
Data ważności:2017-09-14