20 kwietnia 2024, Sobota

Zobacz podobną ofertę

Praca na terenie Niemiec, Baiersbronn

Ogłoszenie nieaktualne

Baiersbronn

Pan Ernst porusza się na wózku, ponieważ jest częściowo sparaliżowany. Choruje na osteoporozę, nadciśnienie tętnicze.

Obowiązki:
To pomoc w ubieraniu/rozbieraniu i przy higienie ciała oraz przygotowywanie posiłków.

Wymagania

Znajomość języka na poziomie dobrym lub bardzo dobrym, doświadczenie w pracy nad osobami starszymi.
Konieczne jest posiadanie czynnego prawa jazdy.

Oferujemy

Naszym pracownikom gwarantujemy zatrudnienie w stabilnej, legalnej firmie.
Opiekunka wyjeżdżając na zlecenie ma zagwarantowany oraz opłacony transport do/z Niemiec oraz zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pobytu.
Wynagrodzenie: do 1200 euro netto

Informacje dodatkowe

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na niemcy@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 882128820 o treści: 4005 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego. ODDZWONIMY
Tel.:+48 22 622 14 30
Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Warszawie
Ul. Żurawia 47, III piętro
www.opiekunka.gowork.pl

ID Oferty:36877
Pracodawca: GoWork.pl
Miejsce pracy:Baiersbronn, Niemcy
Branża: Inne
Rodzaj umowy: Umowa zlecenia
Ilość wakatów:1
Data ważności:2014-08-01