26 kwietnia 2024, Piątek

Zobacz podobną ofertę

Praca w administracji

Ogłoszenie nieaktualne

Rumia

WYG HR Consulting sp. z o.o. jest częścią Grupy WYG: brytyjskiej spółki notowanej na londyńskiej giełdzie papierów wartościowych. Zatrudnia ok. 2500 osób, a naszych 40 biur jest zlokalizowanych w 30 krajach na 3 kontynentach. W Polsce WYG działa od 1999 r. i zatrudnia ponad 200 osób.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów z branży budowlanej poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Rumia

PRACOWNIK DZIAŁU ADMINISTRACJI I REALIZACJI KONTRAKTÓW

OBOWIĄZKI:

- Prowadzenie bieżących spraw Działu Administracji,
- Bieżące wsparcie dyrektora działu,
- Zarządzenie nieruchomościami w zakresie administracyjnym
- Zarządzanie flotą w zakresie administracyjnym
- Zarządzanie ubezpieczeniami i likwidacją szkód,
- Ofertowanie, zakupy, sprzedaże związane z Działem Administracji
- Bieżący monitoring płatności

OFERUJEMY:

- Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i kompetencji
- Stałe zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę
- Niezbędne narzędzia pracy
- Karta Benefit na dogodnych warunkach
- Finansowanie szkoleń rozwojowych

WYMAGANIA:

- Wykształcenie min. Średnie ( w trakcie studiów) lub wyższe,
- Mile widziane osoby z doświadczeniem w obszarze: administracji, kancelarii prawnych, kancelarii adwokackich, korporacyjne lub z dokumentacją budowlaną,
- Dodatkowym atutem będzie umiejętność redagowania umów cywilno – prawnych
- Praktyczna znajomość języka angielskiego: komunikatywny w mowie i min. podstawowy w piśmie
- Czynne prawo jazdy kat. B
Poszukujemy osób charakteryzujących się :
- Umiejętnością zarządzania wieloma zadaniami naraz,
- Wysokimi zdolnościami interpersonalnymi,
- Myśleniem analitycznym i strategicznym.

Jeśli spełniasz powyższe kryteria aplikuj na adres: gdańsk@wyghr.pl z wpisaniem numeru ref: ADM/17/RUM.

Prosimy o dołączenie CV ze szczegółowym opisem doświadczenia zawodowego z wymienieniem stanowiska oraz najważniejszych obowiązków, związanych z tym stanowiskiem.

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Oferta firmy
Wyg HR Consulting
Gdańsk
al. Grunwaldzka 103A
www.wyghr.pl/

WYG HR CONSULTING

ID Oferty:67704
Pracodawca: WYG HR CONSULTING
Miejsce pracy:Rumia, Polska
Branża: Administracja
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Ilość wakatów:1
Data ważności:2017-06-30