28 marca 2024, Czwartek

Praca w charakterze Opiekunki osób starszych w Niemczech, 1270 euro/miesiąc

Ogłoszenie nieaktualne

Wuppertal

Miejsce zlecenia: Wuppertal
Preferowany czas zlecenia: 2 miesiące, od 15 lipca

Opis zlecenia:
Pani Amelie ma 81 lat (160 cm, 55 kg). Podopieczna choruje na demencję oraz ma problemy z nadciśnieniem. Ma założony cewnik. Z powodu ogólnego osłabienia, większość czasu spędza w łóżku, na zewnątrz korzysta z wózka – przesiada się sama z pomocą, nie wymaga transferu.

Warunki mieszkaniowe:
Podopieczna mieszka w domu wraz z synem i jego żoną. W domu znajduje się pies (Opiekunka się nim nie zajmuje). Opiekunka ma do dyspozycji całą część domu, zajmowaną przez podopieczną, w tym oddzielną łazienkę i kuchnię. Jest internet oraz Tv. Zakupy robi syn.

Wymagania

Obowiązki:
- prowadzenie gospodarstwa domowego (w części zajmowanej przez siebie i podopieczną
- przygotowywanie posiłków
- towarzyszenie w codziennych czynnościach
- pomoc w zachowaniu higieny osobistej
- pomoc w ubieraniu

Wymagania:
- język na poziomie komunikatywnym
- doświadczenie w pracy z osobami starszymi i chorymi
- rzetelność i empatia wobec drugiej osoby
- tolerowanie zwierząt domowych

Oferujemy

- stawka 1270 euro netto/miesiąc,
- bezpieczną i legalną pracę w Niemczech,
- jasne warunki współpracy (jedna umowa! Stawki zawsze podawane w netto),
- wysokie składki ZUS,
- możliwość wyboru pracy na polskich lub niemieckich warunkach,
- gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju,
- zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego,
- pomoc prawną, językową i medyczną.

Informacje dodatkowe

ID Oferty:79974
Pracodawca: GoWork
Miejsce pracy:Wuppertal, Niemcy
Branża: Inne
Rodzaj umowy: Umowa zlecenia
Ilość wakatów:1
Data ważności:2018-07-31