28 marca 2024, Czwartek

Zobacz podobną ofertę

PRACA W FOOD TRUCK’U – Kraków

Ogłoszenie nieaktualne

Kraków

Szukasz pracy na stałe lub dorywczej? Jesteś studentem dziennym, zależy Ci na elastycznym czasie pracy, a dodatkowo lubisz kontakt z ludźmi?! Skorzystaj z naszej oferty!
Nazywamy się JOBS PLUS i na co dzień oferujemy ciekawe stanowiska pracy u naszych zaufanych Klientów. Dziś poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

PRACOWNIK FOOD TRUCK’A
Miejsce pracy: Kraków

Twoje zadania:
• przyjmowanie zamówień od Klientów
• przyrządzanie potraw z grilla (kurczaki, golonka)
• obsługa kasy fiskalnej oraz terminala płatniczego
• dbanie o porządek w miejscu pracy

Wymagania

Jakich osób poszukujemy:
• posiadających doświadczenie w gastronomii/obsłudze Klienta (mile widziane)
• z aktualną książeczka SANEPID
• komunikatywnych, lubiących pracę z ludźmi

Oferujemy

Oferujemy:
• umowę dostosowaną do Twoich potrzeb - sam decydujesz o jej rodzaju
• stawkę godzinową w wysokości: 14zł netto
• premie uzależnione od wyników sprzedaży
• elastyczny czas pracy
• możliwość rozpoczęcia pracy „od zaraz”

Informacje dodatkowe

Zainteresowała Cię ta oferta?! Prześlij nam swoją aplikację na adres: rekrutacja@jobsplus.pl z dopiskiem „Praca w Food Trucku – Kraków”

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych przez: Jobs Plus Krzysztof Rajtar (ul. Bonarka 11, 30-415 Kraków) oraz przekazywanie tych danych stronom trzecim w celach realizacji procesu rekrutacyjnego.”

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1350.

JOBS PLUS

ID Oferty:73930
Pracodawca: JOBS PLUS
Miejsce pracy:Kraków, Polska
Branża: Obsługa klienta
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:3
Data ważności:2017-11-29