29 marca 2024, Piątek

Zobacz podobną ofertę

Praca w magazynie kobiety/mężczyźni

Ogłoszenie nieaktualne

Potsdam

Na co dzień możliwości pracy w Norwegii, Anglii, Niemczech na stronie www.pgra.pl.

STAŁA PRACA W NIEMCZECH
Poszukujemy osób, zarówno kobiet jak i mężczyzn, zainteresowanych podjęciem stałej pracy na magazynie w Niemczech.
Opis stanowiska:
• Pakowanie produktów
• Koordynowanie pracy na magazynie
• Udzielanie odpowiednich instrukcji
• Kontrola i przestrzeganie procedur obowiązujących na zakładzie

Wymagania:
• Doświadczenie w pracy na magazynie (mile widziane doświadczenie za granicą)
• Doświadczenie w zarządzaniu i kierowaniu grupą pracowników
• Znajomość języka niemieckiego w stopniu dobrym
• Gotowość do podjęcia pracy w Niemczech na dłuższy okres czasu lub na stałe
• Sumienność, pracowitość, umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach

Oferujemy:
• Stałą pracę na pełen etat na warunkach niemieckich
• Umowę zawartą bezpośrednio z pracodawcą niemieckim, bez pośredników
• Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia, zakresu odpowiedzialności wykonywanych czynności
• Zorganizowana zakwaterowanie

Osoby zainteresowane mogą przesłać dokumenty (CV w języku niemieckim ze zdjęciem) na adres:
magazyn@praca-efekt.pl

Wraz z klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.)

Po przesłaniu dokumentów i wstępnej selekcji skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Kontakt:
Agencja Zatrudnienia EFEKT
ul. Wyzwolenia 4
66-500 Strzelce Krajeńskie
tel. 95 739 7999

Codziennie aktualne propozycje zatrudnienia w Anglii, Niemczech, Norwegii znajdziesz na www.pgra.pl.

PGRA

ID Oferty:36952
Pracodawca: PGRA
Miejsce pracy:Potsdam, Niemcy
Branża: Praca fizyczna
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:10
Data ważności:2014-11-30