29 marca 2024, Piątek

Zobacz podobną ofertę

Praca za granicą Kucharz

Ogłoszenie nieaktualne

Marsylia

Firma Euro Recruitment Consulting działa od 13 lat na trójmiejskim rynku usług doradztwa personalnego i rekrutacji. Specjalizujemy się w pośrednictwie pracy za granicą oraz rekrutacją na zlecenie naszych pomorskich klientów.
Obecnie dla naszych klientów we Francji poszukujemy doświadczonych kucharzy/chef de partie we Francji.
Obowiązki:
• Przygotowywanie i wydawanie posiłków
• Dbałość o jakość i walory smakowe, temperaturę oraz estetykę podanych potraw
• Kontrolowanie jakości surowców i produktów żywnościowych oraz warunków ich przechowywania
• Dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy

Wymagania:
• Udokumentowane doświadczenie (mile widziane doświadczenie zagraniczne)
• Doświadczenie na stanowisku chef de partie
• Znajomość języka francuskiego lub angielskiego
• Bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy:
• Umowę o pracę
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Bezpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie
• Pomoc w organizacji przejazdu

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres e-mailowy rekrutacja@erc.ec lub kontakt pod nr tel.: 587819111.
W tytule wiadomości należy podać numer referencyjny: kuch/fr/2018

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2016 r., poz. 922).

Euro Recruitment Consulting

ID Oferty:79831
Pracodawca: Euro Recruitment Consulting
Miejsce pracy:Marsylia, Francja
Branża: Turystyka i hotelarstwo
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:5
Data ważności:2018-11-01