24 kwietnia 2024, Środa

Zobacz podobną ofertę

Praca za granicą na zmywaku

Ogłoszenie nieaktualne

Marsylia

Firma Euro Recruitment Consulting działa od 13 lat na trójmiejskim rynku usług doradztwa personalnego i rekrutacji. Specjalizujemy się w pośrednictwie pracy za granicą oraz rekrutacją na zlecenie naszych pomorskich klientów.

Obecnie dla naszego klienta we Francji poszukujemy osoby na stanowisko pomocy kuchennej w hotelu we Francji.

Obowiązki:
-Przygotowywanie miejsca pracy przed rozpoczęciem wydawania potraw
-Utrzymanie czystości w obrębie kuchni i zaplecza sanitarnego, w tym zmywanie naczyń
-Pomoc szefowi kuchni oraz pozostałym kucharzom

Wymagania:
-Doświadczenie na stanowisku pomocy kuchennej
-Komunikatywna znajomość języka francuskiego lub angielskiego
-Bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy:
-Umowę o pracę,
-Atrakcyjne wynagrodzenie,
-Bezpłatne zakwaterowanie,
-Pomoc w organizacji przejazdu.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres e-mailowy rekrutacja@erc.ec lub kontakt telefoniczny: 587819111
W tytule wiadomości należy podać numer referencyjny: zmywak/fr/2018
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2016 r., poz. 922).”

Euro Recruitment Consulting

ID Oferty:79833
Pracodawca: Euro Recruitment Consulting
Miejsce pracy:Marsylia, Francja
Branża: Turystyka i hotelarstwo
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:20
Data ważności:2018-11-01