20 kwietnia 2024, Sobota

Zobacz podobną ofertę

Praca za granicą traktorzysta przy zbiorze jabłek

Ogłoszenie nieaktualne

Marsylia

Firma Euro Recruitment Consulting działa od 13 lat na trójmiejskim rynku usług doradztwa personalnego i rekrutacji. Specjalizujemy się w pozyskiwaniu polskich specjalistów na rynek wewnętrzny i do krajów Unii Europejskiej. Aktualnie dla naszych klientów we Francji poszukujemy kierowcy ciągnika przy zbiorze jabłek.

Wymagania

• komunikatywna znajomość języka francuskiego
• prawo jazdy kat. B – mile widziane kat. T
• doświadczenie przy zbiorach jabłek lub innych owoców
• dobra kondycja fizyczna

Oferujemy

• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w okresie od września do grudnia
• zakwaterowanie
• pomoc w organizacji wyjazdu

Informacje dodatkowe

Opis stanowiska:
• jazda traktorem
• mechaniczny zbiór jabłek
• drobne naprawy przy sprzęcie mechanicznym

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres e-mailowy: rekrutacja@erc.ec lub kontakt pod nr tel.: 587819111.
W tytule wiadomości należy podać numer referencyjny: zbiorjablek/fr/2018
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.).

Euro Recruitment Consulting

ID Oferty:81184
Pracodawca: Euro Recruitment Consulting
Miejsce pracy:Marsylia, Francja
Branża: Praca fizyczna
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:5
Data ważności:2018-12-31