25 kwietnia 2024, Czwartek

Zobacz podobną ofertę

Pracownik/-ca przetwórstwa mięsa wieprzowego (Lekkerkerk)

Ogłoszenie nieaktualne

Lekkerker

AP GRUPA s.c. (numer certyfikatu Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia: 11282) specjalizuje się w rekrutacji i selekcji Personelu. Od 2010 roku z dużym powodzeniem wspieramy Pracodawców zagranicznych w doborze najodpowiedniejszej kadry. Tworzymy trwałe relacje z naszymi Klientami jak i Kandydatami kładąc szczególny nacisk na przejrzystość i rzetelną komunikację.

Prowadzimy nabory do zakładów przetwórstwa mięsa wieprzowego znajdujących się na terenie Holandii. Są to stabilne miejsca pracy w firmach z doskonałą pozycją rynkową.

Obowiązki

• Obróbka mięsa wieprzowego przy użyciu noża rzeźnickiego (drobne prace z częściowo przetworzonym mięsem)
• Praca przy taśmie przetwórczej
• Inne prace fizyczne w zakładzie mięsnym (np. pakowanie, ważenie, czyszczenie pojemników, itp.)
• Praca w temperaturach dodatnich (około +4/+9 stopni)

Wymagania

• Dyspozycyjność oraz chęć podjęcia pracy na dłuższy okres czasu

**OSOBY BEZ DOŚWIADCZENIA ZOSTANĄ PRZYUCZONE DO PRACY; NIE WYMAGAMY ZNAJOMOŚCI JĘZYKÓW OBCYCH**

Oferujemy

• Wynagrodzenie brutto za godzinę pracy wynosi 10,22 EURO + urlopowe i wakacyjne. Pracownik otrzymuje cotygodniową wypłatę w kwocie ok. 270-300 euro netto, „na czysto”(jest to już kwota po odliczeniu opłat za mieszkanie, ubezpieczenie zdrowotne, podatek).

• Legalne i stabilne zatrudnienie, holenderską umowa o pracę
• Możliwość wyrobienia numeru SOFI na miejscu
• Opieka polskojęzycznego koordynatora
• Możliwość korzystania z mieszkań służbowych (w pełni wyposażone)

• Stabilne ilości godzin (ok 40 tygodniowo)

• Bezpłatne przejazdy służbowe w Holandii

Informacje dodatkowe

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy, aby wysyłały swoje CV na adres e-mail: kontakt@ap-grupa.pl lub wypełnić FORMULARZ znajdujący się na stronie http://ap-grupa.pl/formularz.html
W przypadku pytań prosimy o kontakt z naszym biurem, tel: +48 77 44 17606

W treści CV prosimy o umieszczenie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji."

Wymagamy przesłania do nas swojego CV!
Uprzejmie informujemy, że będziemy kontaktowali się jedynie z wybranymi kandydatami.
Ogłoszenie: Praca tymczasowa.

ID Oferty:81854
Pracodawca: AP GRUPA (numer certyfikatu 6883)
Miejsce pracy:Lekkerker, Holandia
Branża: Praca fizyczna
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:5
Data ważności:2018-09-21