25 kwietnia 2024, Czwartek

Zobacz podobną ofertę

Pracownik do produkcji folii

Ogłoszenie nieaktualne

Forchheim

Więcej aktualnych ofert pracy w Niemczech, Anglii i Norwegii www.pgra.pl.

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj umowy: Na czas określony
Ilość wakatów: 20
Minimalne doświadczenie: mniej niż 1 rok
Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe

Branża: Produkcja,Instalacje / Utrzymanie / Serwis,Inżynieria

Dla naszego Klienta – dużej, renomowanej firmy niemieckiej zajmującej się produkcją folii i opakowań – poszukujemy pracowników do obsługi maszyn produkcyjnych do pracy na terenie Niemiec.

Pracownik produkcji – obsługa maszyn produkujących folie (k/m)

Miejsce pracy: Forchheim/Niemcy

Zakres obowiązków:
• Produkcja i dalsza obróbka folii – cięcie, krojenie, zgrzewanie
• Obsługa maszyn produkujących oraz automatów zgrzewających folie
• Nadzór i kontrola procesu produkcyjnego
• Wzrokowa kontrola jakości produktu
• Samodzielna organizacja pracy

Wymagania:

• wykształcenie minimum zawodowe
• komunikatywna znajomość j. niemieckiego – warunek konieczny
• doświadczenie w pracy na produkcji oraz obsłudze różnych maszyn produkcyjnych - mile widziane (dla kandydatów bez doświadczenia firma zapewni odpowiednie szkolenie)
• samodzielność i dobra organizacja pracy
• gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym oraz do pracy w weekendy
• chęć do pracy w nadgodzinach

W CBSbutler oferujemy zatrudnienie na pełnych niemieckich warunkach. Wszyscy pracownicy otrzymują umowę o pracę ze stałą godzinową stawką podstawową brutto od której zostaną zapłacone wszelkie składki w Niemczech. Gwarantuje to dostęp do wysokiego standardu świadczeń socjalnych oraz opieki medycznej. Zapewniamy również pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem, znalezieniem zakwaterowania w Niemczech oraz opiekę polskojęzycznego koordynatora.

CBSbutler Deutschland GmbH
Hansaring 61, 50670 Köln
t: +49 221 161 2218
f: +49 221 2905 0144
e: praca@cbsbutler.de

PGRA

ID Oferty:33192
Pracodawca: PGRA
Miejsce pracy:Forchheim, Niemcy
Branża: Praca fizyczna
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:10
Data ważności:2014-05-31