23 kwietnia 2024, Wtorek

Zobacz podobną ofertę

Pracownik do zbioru owoców i warzyw

Ogłoszenie nieaktualne

Nordrhein-Westfalen

Więcej aktualnych ofert pracy w Niemczech, Anglii i Norwegii www.pgra.pl.

Miejsce pracy: Niemcy / Nordrhein-Westfalen, okolice Jeziora Bodeńskiego, Lipsk, Saksonia, Berlin); HOLANDIA

Opis stanowiska

Praca w rolnictwie przy zbiorach jest pracą dobrze płatna, a zarazem bardzo ciężką wymagającą dobrego zdrowia, wysokiej kondycji fizycznej, zapału do pracy oraz niewielkiego doświadczenia, nawet przy prostych pracach, jak również wytrwałości, samozaparcia i dyscypliny.

Praca fizyczna przy zbiorze owoców i warzyw, takich jak: zbiór truskawek, malin, innych owoców miękkich, zbioru rzodkiewki, sałaty, szczypioru i innych. Praca polega również na przygotowywaniu pól pod uprawy, plewieniu upraw (np. szparag). Wymiar pracy uzależniony od konkretnego miejsca, od 7-10 godzin dziennie, 7 dni w tygodniu.

Wymagania

Doświadczenie w wykonywaniu prac polowych
Dobry stan zdrowia, wytrzymałość
Gotowość do pracy w trudnych warunkach pogodowych
Chęć do pracy w nienormowanych godzinach pracy
Motywacja i zainteresowanie pracą

Oferujemy
Atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione
Zakwaterowanie u pracodawcy
ZADZWOŃ - ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA

Tel. 607 59 86 33

Bardzo prosimy o kontakt tylko w wyznaczonych godzinach.
poniedziałek - piątek w godz.10.00.-17.00.

BIURO USŁUG SZKOLENIOWYCH I PRACOWNICZYCH
ul. Ogrody 67, 23-420 Tarnogród
Jan Piłat
tel.607 598 633
Certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 9358
info@praca-zagranica.pl

PGRA

ID Oferty:35332
Pracodawca: PGRA
Miejsce pracy:Nordrhein-Westfalen, Niemcy
Branża: Praca fizyczna