19 kwietnia 2024, Piątek

Zobacz podobną ofertę

Pracownik ds.Informatyki

Ogłoszenie nieaktualne

Luzino

Firma Bracia Bertrand jest renomowanym producentem stolarki okiennej i drzwiowej oraz konstrukcji aluminiowych w postaci fasad i ogrodów zimowych. Od ponad 35 lat markowe produkty Bracia Bertrand spełniają marzenia Klientów. Nadrzędnym celem naszej firmy jest dostarczanie produktów i usług spełniających oczekiwania Klientów i gwarantujących im pełne zadowolenie.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydata na stanowisko:

Pracownik ds. Informatyki

Nr ref.: Inf/PracaInfo

Miejsce pracy: pomorskie,

Opis stanowiska:

Miejsce pracy: Luzino

Do głównych zadań należy:

* pomoc przy realizacji projektów wdrożeniowych

* identyfikowanie i samodzielne rozwiązywanie bieżących problemów informatycznych; prowadzenie serwisu oprogramowania

* aktywne wsparcie techniczne użytkowników

Wymagania:

Od kandydata oczekujemy:

- praktyka w zakresie użytkowania systemów komputerowych

- praktyczna znajomość z zakresu sprzętu komputerowego i sieci informatycznych (LAN,WAN) oraz systemów operacyjnych (Windows, Linux)

- praktyczna wiedza z zakresu baz danych, znajomość MySQL

- podstawowa wiedza z zakresu programowania

- umiejętność analitycznego myślenia, prowadzenia analiz przyczyna-skutek

- umiejętność współpracy z użytkownikami i orientacji na rozwiązanie ich problemów

- umiejętność pracy w zespole i dobra organizacja czasu pracy

Oferujemy:

- atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanych umiejętności

- możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

- pracę w młodym i dynamicznym zespole

- możliwość pracy przy realizacji ciekawych projektów

Forma kontaktu:

Proponujemy pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z możliwością rozwoju zawodowego.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres:

?BB Bertrand?

ul. Wejherowska 12, 84-242 Luzino

tel: 058/678-20-73 fax: 058/678-29-52

lub e-mail: praca@bertrand.pl

www.bertrand.pl

Adres email: praca@bertrand.pl

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)

ID Oferty:3020
Pracodawca: ---
Miejsce pracy:Luzino, Polska
Branża: Inne
Rodzaj umowy: ---
Ilość wakatów:1
Data ważności:2009-09-12